Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 105,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Prezerwatywy, zwane również kondomami czy mniej oficjalnie “gumkami” to jedna z najpopularniejszych form antykoncepcji mechanicznej, której zadaniem jest nie tylko chronić przed niechcianą ciążą, ale też przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak kiła, AIDS, rzeżączka, opryszczka genitalna. Prezerwatywę zakłada się na penisa przed rozpoczęciem stosunku seksualnego, ale już po osiągnięciu wzwodu.

Jak poprawnie używać prezerwatywy?

Używanie prezerwatywy jest bardzo proste. Wystarczy wyjąć ją z opakowania, a następnie sprawdzić, która strona jest zewnętrzna (bardziej zrolowana), a która wewnętrzna. Czubek kondomu należy przyłożyć do żołędzi, a następnie delikatnie nasunąć na penisa, przytrzymując kondom jedną ręką. Prezerwatywę można nasunąć na całego penisa samodzielnie lub poprosić o to osobę partnerską, zamieniając tę procedurę w część gry wstępnej, która może jeszcze bardziej Was podniecić.

O czym warto pamiętać podczas zakładania prezerwatywy?

Między czubkiem prezerwatywy a żołędziem powinna pozostać wolna przestrzeń (to w niej zbierze się nasienie po wytrysku). Podczas stosunku warto zawsze sprawdzać, czy kondom nie jest uszkodzony lub nie ześlizgnął się z penisa. Po wytrysku warto przytrzymywać prezerwatywę, by wyjąć członka z pochwy. Zużyty kondom należy wyrzucić do kosza na śmieci.

Jakie prezerwatywy wybrać?

Na rynku - w tym w naszym sex shopie online - możesz znaleźć wiele rodzajów prezerwatyw, dobierając ten właściwy do swoich potrzeb czy preferencji. Jeśli chodzi o materiał, z którego zostały wyprodukowane sprzedawane przez nas prezerwatywy, to dzielą się one na dwie główne grupy: prezerwatywy lateksowe (wykonane z lateksu syntetycznego lub naturalnego) i nielateksowe (na przykład wykonane z żywicy syntetycznej albo poliuretanu).

Rozmiary prezerwatyw

Kondomy różnią się też rozmiarami, są dostosowane zarówno do dużych, smukłych czy niewielkich penisów. Jak dobrze wiemy, rozmiar penisa nie ma wpływu na satysfakcję seksualną, jednak dobór odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy jest kluczowy do zachowania bezpieczeństwa w seksie. Odpowiednio dobrany i założony kondom nie zsunie się podczas stosunku lub nie pęknie.

Prezerwatywy dla zróżnicowanych potrzeb

W ofercie Luli dostępne są prezerwatywy nawilżane i te bez środka lubrykującego. Znajdziesz także prezerwatywy z bezpiecznym środkiem plemnikobójczym. Dla podkręcenia doznań, możesz wybrać prezerwatywy smakowe, które dodatkowo pachną owocami, wanilią a nawet coca colą.

W zależności od Twojej wrażliwości, możesz wybrać grubsze prezerwatywy, które pozwolą Ci wydłużyć stosunek. Jeśli chcesz poprawić swoją erekcję, polecamy także model prezerwatyw Max Perform, który wyposażony jest w delikatnie uciskający podstawę penisa pierścień.

Dla osób, które nie lubią prezerwatyw, mamy doskonałą wiadomość! Istnieją bardzo cienkie gumki, które nie wpływają na doznania, tak też koniec wymówek. Nie warto narażać swojego i osoby partnerskiej zdrowia - wystarczy wybrać model, który zapewnia maksymalnie naturalne odczucia - ultracienkie prezerwatywy poliuretanowe Sagami mają zaledwie 0,02 mm i nie uczulają!

W sex shopie Lula Pink znajdziesz prezerwatywy marek Ceylor, Einhor, Glyde czy Fair Squared. Są najwyższej jakości, zapewniają maksimum bezpieczeństwa, a do tego powstają w szacunku nie tylko dla środowiska naturalnego, ale też dla pracowników, zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: