Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 58,00 zł - 90,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Tampony bez sznurka - co to takiego?

Tampony bez sznurka to genialny wynalazek! Przypominają miniaturowe gąbeczki z miękkiego, nietoksycznego materiału, który jest w 100% bezpieczny dla skóry. Produkuje je marka JoyDivision, która stara się, żeby jej bestsellerowy produkt był dobry nie tylko dla ludzi, ale też dla środowiska naturalnego. Stąd też najlepszy surowiec i restrykcyjne kontrole dermatologiczne, którym podlegają tampony bez sznurka tej marki.

Miękki tampon JoyDivision nosi się tak samo, jak klasyczny. Możesz mieć go w swojej cipce nawet 8 godzin. Pakowane są osobno, żeby zagwarantować Ci maksimum pewności, że sięgasz po higieniczny i bezpieczny produkt.

Dlaczego warto wybrać tampony bez sznurka? 

Bo dzięki temu, że są niezwykle miękkie, można je nosić nawet w trakcie seksu! Co więcej, są niewyczuwalne, nie krępują ruchów i pozwalają cieszyć się aktywnością fizyczną w każdym dniu okresu. Co najważniejsze, są maksymalnie proste w użyciu.  Nie wykorzystuje się w nich sznurka, a specjalne nacięcie, za pomocą którego tampon można wsunąć i wyjąć dosłownie jednym palcem.

Żeby zaaplikować tampon bez sznurka, wyjmij go z opakowania, nałóż na niego kroplę lubrykantu lub zwilż wodą. Przyjmij wygodną pozycję, umieść palec wskazujący na jednej z płaskich powierzchni tamponu, przytrzymaj go z boku między kciukiem a środkowym palcem i ściśnij gąbeczkę. Teraz możesz wsunąć tampon do cipki! Wyjmiesz go bez problemu za pomocą nacięcia.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: