Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

przeglądaj kategorie

klatki erekcyjne

1 product.

Klatki erekcyjne, zwane także klatkami na penisa lub męskimi pasami cnoty to świetne narzędzie do trzymania "ptaszka na uwięzi". Pokaż swojemu uległemu słudze, gdzie jest jego miejsce. Klatki erekcyjne mogą być wykonane z metalu - najczęściej stali lub tworzywa sztucznego. Zamykane na kluczyk intymne więzienia pozwalają przejąć kontrolę nad penisem i jego reakcjami. Niektórym mężczyznom pozwoli uświadomić, że nie wszystko kręci się wokół ich przyjemności. Pomoże także zbudować napięcie w sypialni, nauczy cierpliwości. Wyobraź sobie nieziemską przyjemność, której doświadczą obie strony, gdy w końcu uwięziona ptaszyna odzyska...Read more

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Klatki erekcyjne, zwane także klatkami na penisa lub męskimi pasami cnoty to świetne narzędzie do trzymania "ptaszka na uwięzi". Pokaż swojemu uległemu słudze, gdzie jest jego miejsce. Klatki erekcyjne mogą być wykonane z metalu - najczęściej stali lub tworzywa sztucznego. Zamykane na kluczyk intymne więzienia pozwalają przejąć kontrolę nad penisem i jego reakcjami. Niektórym mężczyznom pozwoli uświadomić, że nie wszystko kręci się wokół ich przyjemności. Pomoże także zbudować napięcie w sypialni, nauczy cierpliwości. Wyobraź sobie nieziemską przyjemność, której doświadczą obie strony, gdy w końcu uwięziona ptaszyna odzyska wolność!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: