Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 175,00 zł - 229,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Klatki erekcyjne, zwane także klatkami na penisa lub męskimi pasami cnoty to świetne narzędzie do trzymania "ptaszka na uwięzi". Pokaż swojemu uległemu słudze, gdzie jest jego miejsce. Klatki erekcyjne mogą być wykonane z metalu - najczęściej stali lub tworzywa sztucznego. Zamykane na kluczyk intymne więzienia pozwalają przejąć kontrolę nad penisem i jego reakcjami. Niektórym mężczyznom pozwoli uświadomić, że nie wszystko kręci się wokół ich przyjemności. Pomoże także zbudować napięcie w sypialni, nauczy cierpliwości. Wyobraź sobie nieziemską przyjemność, której doświadczą obie strony, gdy w końcu uwięziona ptaszyna odzyska wolność!

Pasy cnoty kojarzą nam się z głębokim średniowieczem, kiedy ich rolą była ochrona „cnót niewieścich”. Współcześnie również są stosowane, ale ich przeznaczenie jest zupełnie inne. W wersji dla mężczyzn są elementem praktyk BDSM, zwanych CBT (Cock&Ball Torture), czyli tortury penisa i jąder. Stanowią również doskonałe urozmaicenie erotycznych zabaw dla osób, które poszukują nieco silniejszych bodźców seksualnych.

Co to jest klatka erekcyjna?

Męski pas cnoty lub klatka na penisa – to inne określenia tego jakże niegrzecznego gadżetu BDSM. Głównym zadaniem klatki erekcyjnej jest częściowe lub całkowite uniemożliwienie osiągnięcia wzwodu. Pasy cnoty dla osób z penisem wykonane są najczęściej ze stali, tworzyw sztucznych typu ABS lub materiałów elastycznych, takich jak silikon. 

Ażurowa konstrukcja, zakładana jest na penisa w stanie spoczynku, a następnie unieruchamiana w rejonie podstawy członka i moszny, przy pomocy pasków mocujących. Niektóre modele klatek erekcyjnych posiadają specjalne zapięcie na kłódkę, które uniemożliwia samodzielne usunięcie klatki.

Jak wybrać klatkę na penisa?

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliście z klatek erekcyjnych i chcecie sprawdzić, czy taki rodzaj zabawy jest dla Was odpowiedni, najlepiej wybierzcie silikonową klatkę erekcyjną. Jej trzon wykonany jest najczęściej z grubej warstwy tego sprężystego i przyjemnego w dotyku materiału, więc spełnia swoją funkcje – tj. nie pozwala na osiągnięcie pełnego wzwodu, ale z racji swej elastyczności jest bardziej „komfortowy” podczas noszenia. Nie pozostawia również śladów w trakcie dłuższego używania. 

Męska klatka erekcyjna z plastiku lub stali to natomiast wybór dla osób, które chcą pójść w doznaniach o krok dalej. Z uwagi na specyfikę materiału, nawet niewielki wzrost penisa będzie powodował dyskomfort lub – jakże uwielbiany przez zaawansowane osoby uległe – ból. 

Męski pas cnoty – zastosowania

Noszenie klatki  erekcyjnej może być formą „upokarzającej” kary dla uległego, pełniąc w tej sytuacji funkcje dyscyplinującą. Może być również wykorzystywana w ramach praktyk związanych z kontrolą orgazmu oraz wspomnianych na wstępie tortur jąder i penisa (CBT) . Niezależnie od celu, w jakim stosujecie takie akcesoria BDSM, oddanie osobie partnerskiej we władanie swojego cennego organu, będzie z pewnością niezwykle podniecające.

Co poleca Lula Pink?

Świetnym wyborem do wykonywania codziennych czynności będą klatki na penisa silikonowe, takie jak Lock-a-Willy. Dla zaawansowanych polecamy klatki Kiotos lub Pipedream Fetish Fantasy Extreme, wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej. Świetnie  prezentujące się klatki na penisa obu marek mają oryginalny design i różną średnice pierścieni. Zapinana na kłódkę cacuszka spełnią wymagania każdej osoby z penisem, lubiącej kinkowe zabawy. 

Zasady bezpieczeństwa

Sugerujemy, aby zwłaszcza w przypadku stalowych i plastikowych klatek na penisa czas noszenia nie przekraczał od 3 do 4 godzin. Jeśli w krótszym czasie pojawi się obrzęk, niedokrwienie lub silny ból, należy ją natychmiast zdjąć. W przypadku klatek z kłódką uważajcie również, żeby nie zgubić kluczyka. Inaczej zabawa może się skończyć krępującą wizytą... ślusarza :-). 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: