Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na produkty z kategorii "wibratory króliczki" hasło: somebunny | Niespodzianka do zakupów 500+

klatki erekcyjne 1 product.

Klatki erekcyjne, zwane także klatkami na penisa lub męskimi pasami cnoty to świetne narzędzie do trzymania "ptaszka na uwięzi". Pokaż swojemu uległemu słudze, gdzie jest jego miejsce. Klatki erekcyjne mogą być wykonane z metalu - najczęściej stali lub tworzywa sztucznego. Zamykane na kluczyk intymne więzienia pozwalają przejąć kontrolę nad penisem i jego reakcjami. Niektórym mężczyznom pozwoli uświadomić, że nie wszystko kręci się wokół ich przyjemności. Pomoże także zbudować napięcie w sypialni, nauczy cierpliwości. Wyobraź sobie nieziemską przyjemność, której doświadczą obie strony, gdy w końcu uwięziona ptaszyna odzyska wolność!

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

KLATKA EREKCYJNA PIPEDREAM FETISH FANTASY EXTREME CHASTITY BELT

Zamknij swoją niepokorną, brykającą męskość w solidną klatkę z metalu, a kluczyk oddaj swojej Pani albo Panu. I grzecznie czekaj na litość, podczas gdy erekcja w więzieniu przyniesie Ci więcej mrocznej przyjemności, niż samo zaspokojenie Twoich potrzeb. 

Pipedream Extreme Chastity Belt wykonany jest z bezpiecznego dla ciała metalu. Kinky zabawka erotyczna zaprojektowana jest tak, żeby bez trudu ujmować każdą męskość. 

Klatka na penisa zamontowana jest na regulowanym pasku, który dostosuje się również do szerokich obwodów bioder. 

Zapięcie na kłódkę otwieraną kluczykiem gwarantuje bezpieczeństwo, ale jednocześnie sprawia, że bez woli Pani/Pana nie masz szans się wyswobodzić z pasa cnoty.

179,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: