Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

przeglądaj kategorie

korki analne

91 produkty.

Zatyczki analne, nazywane też korkami analnymi lub - z języka angielskiego – butt plugami to akcesoria służące intensywnej przyjemności, czerpanej ze stymulacji tylnych drzwi do świata orgazmu. Te dostępne w butiku Lula Pink są wykonane z bezpiecznych, przebadanych materiałów, takich jak silikon medyczny. W naszej ofercie znajdziesz też zatyczki analne z nierdzewnej stali, szkła borokrzemowego oraz drewna. Minimalistyczne i dekoracyjne. Duże, średnie i małe. Promowane przez korki analne są w 100% bezpieczne, zazwyczaj mają stożkową końcówkę ułatwiającą ich aplikację oraz specjalny, rozszerzony trzon, który uniemożliwia utknięcie...Read more

Pokazano 1-36 z 91 pozycji

Aktywne filtry

Zatyczki analne, nazywane też korkami analnymi lub - z języka angielskiego – butt plugami to akcesoria służące intensywnej przyjemności, czerpanej ze stymulacji tylnych drzwi do świata orgazmu. Te dostępne w butiku Lula Pink są wykonane z bezpiecznych, przebadanych materiałów, takich jak silikon medyczny. W naszej ofercie znajdziesz też zatyczki analne z nierdzewnej stali, szkła borokrzemowego oraz drewna. Minimalistyczne i dekoracyjne. Duże, średnie i małe. Promowane przez korki analne są w 100% bezpieczne, zazwyczaj mają stożkową końcówkę ułatwiającą ich aplikację oraz specjalny, rozszerzony trzon, który uniemożliwia utknięcie zabawki wewnątrz.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: