Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 269,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Zrób mi jakąś krzywdę, Panie Żulczyk... Ups chyba Lula się zagalopowała! W każdym razie... Klapsy, spanking, chłosta, lanie to jedne z najpopularniejsze praktyki spod znaku BDSM. Spróbuj słodkiego pocałunku bólu na swoich pośladkach i odkryj ciemną stronę seksualnej rozkoszy z floggerami, packami, pejczami i szpicrutami dostępnymi w naszym butiku. Do wyboru masz miękkie i subtelne akcesoria ze skóry oraz ich wegańskie wersje, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dla koneserów znajdą się także twarde i bezkompromisowe narzędzia orgazmicznych tortur wykonane z drewna.

Ból jest jednym z podstawowych elementów zabaw w klimacie BDSM. Fascynuje, rozpala zmysły, podnieca – zarówno osoby dominujące, jak i te uległe. Co najważniejsze, jego obecność widoczna jest także w seksualnych igraszkach spoza świata SM. Ostrzejsze seksualne igraszki nierzadko obejmują klapsy, ciągnięcie za włosy czy wbijanie paznokci w plecy podczas chwil totalnego uniesienia. To właściwie, gdzie leży granica między urozmaicającymi seks klapsami a praktykami BDSM?

Klapsy w seksie vs. spanking BDSM

Czym się różni sporadyczne dawanie klapsów od praktyk BDSM? Odpowiedź jest prosta – inny jest cel działania. 

BDSM to nie ciągłe karanie, machanie pejczem czy krępowanie. To odgrywanie ról – dominującej i uległej, którego celem jest zbudowanie silnej relacji między osobami partnerskimi. Relacji opartej na zaufaniu i obopólnej zgodzie. Konkretne praktyki – takie jak spanking – są jedynie środkiem do osiągnięcia celu. W relacji BDSM zadawanie bólu może mieć różnoraką rolę – przywołującą do porządku, sprawdzającą wytrzymałość, ale również może być nagrodą, zwłaszcza dla osób o skłonnościach masochistycznych. 

A jeśli po prostu lubicie wymierzyć osobie partnerskiej kilka klapsów lub razów pasem, packą lub pejczem? To fantastycznie! Jednak w tej sytuacji mówimy po prostu o ostrzejszej zabawie, niewiele mającej wspólnego z klimatem BDSM. Co nie zmienia faktu, że spanking jest doskonałym sposobem na wyraziste i sugestywne wyrażenie namiętności, pasji, podniecenia, który z całą pewności urozmaica seks. 

Bezpieczeństwo w spankingu

Niezależnie od tego, czym i w jakim celu zadajecie ból w postaci klapsów lub solidnego lania, pamiętajcie o bezpieczeństwie! Bezwzględnie ustalcie hasło bezpieczeństwa, które ma być jednoznacznym sygnałem do przerwania działań. Podczas igraszek, przez cały czas utrzymujcie kontakt z „dyscyplinowaną” osobą i reagujcie na wszelkie niepokojące objawy.  

Pamiętajcie również, że na „mapie ciała” są obszary, w które NIE NALEŻY UDERZAĆ! Należą do nich między innymi głowa, szyja, piersi, dolna część pleców, brzuch, krocze, łydki i stopy. Bezwzględnie nie wolno uderzać w stawy i ścięgna. Osobom początkującym zdecydowanie polecamy zacząć od pośladków, a najlepiej od poduszki, na której można poćwiczyć celność

Akcesoria – spanking, klapsy i lanie według Luli Pink 

Narzędzia do klapsów różnią się między sobą kształtami, materiałami, a także rodzajem i intensywnością bólu, który są w stanie wywołać. Do dyspozycji macie akcesoria skórzane i wegańskie. Wykonane z drewna, bambusa czy silikonu. Jakie narzędzia do spankingu wybrać? Wszystko zależy od Waszych upodobań oraz odporności na ból.

Ręce – każdy oczywiście dysponuje dłonią, ale nie po to się tutaj znaleźliście ;-). Poniżej lista najpopularniejszych rodzajów „bijadeł”:

Packi  – wykonywane z drewna, tworzyw sztucznych lub skóry. Sztywne, dające dużą kontrolę nad siłą i miejscem uderzenia. Idealne dla osób rozpoczynających przygodę ze spankingiem. Mogą przyjmować klasyczną formę jak Vegan Fetish Paddle, lub bardziej wyrafinowanych wzorów – na przykład Guilty Pleasure Pink Gp XOXO.

Szpicruty, pejcze erotyczne – mają postać długiego pręta z rękojeścią, zakończonego „łatką”. Akcesoria do klapsów tego typu, wymagają pewnej wprawy, żeby wyczuć moc i miejsce uderzenia. Ze względu na stosunkowo niewielką powierzchnię części do bicia, ból wywołany uderzeniem szpicrutą będzie większy niż ten zadawany za pomocą packi. Z całą pewnością będzie to jednak doświadczenie mniej intensywne niż to z użyciem bata. Przykładem fajnej szpictury jest Rimba Horse Whip lub 60 Flap Hidden Desire. 

Floggery – zbudowane są z rękojeści oraz dużej ilości długich włókien lub pasków, które wykonywane są z różnych materiałów. Może nim być silikon jak w przypadku Rimba Silicone Whip, ekoskóry lub tworzyw sztucznych, jak w modelu Renegade Bondage Whip Black. Polecamy je osobom z większym doświadczeniem – floggery wymagają bowiem odpowiedniego wyczucia i precyzji uderzenia. Z drugiej strony są świetnym narzędziem do delikatnych muśnięć i frywolnych łaskotek, co czyni je supergadżetem dla osób szukających oryginalnej zabawki erotycznej.

Baty – narzędzia do spankingu, które wymagają doskonałej precyzji i sporych umiejętności. Absolutnie nie polecamy tego typu zabawek osobom początkującym. Jeśli chcesz władać batem w sypialni, najlepiej udaj się na kurs spankingu organizowany przez osoby, które robią to zawodowo.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: