Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Aktywne filtry

Akcesoria LGBTQIA - co to za produkty?

W naszej sekcji “Tęcza i płeć” znajdziesz wszystkie akcesoria, urządzenia i gadżety, które związane są z seksualną satysfakcją bez względu na to jakiej jesteś płci i orientacji seksualnej. Wierzymy, że wszyscy mogą czerpać przyjemność ze zmysłowych zabaw, czuć się dobrze w swoim ciele i osiągać satysfakcję bez względu na wszystko. W butiku erotycznym Lula Pink odkryjesz szeroki wachlarz produktów zaprojektowanych z myślą o osobach transpłciowych. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość, bezpieczeństwo, a przede wszystkim zadowolenie, którego nigdy za wiele!

Jakie gadżety znajdziesz w zakładce “Tęcza i płeć”?

W zakładce “Tęcza i płeć” czekają na Ciebie akcesoria renomowanych marek, które pochylają się od lat nad produktami dla najbardziej wymagających użytkowników_czek. Przykłady? Zabawki do seksu lesbijskiego – i nie tylko - Wet For Her oraz NS Novelties, pakery Mr Limpy, strapony CalExotics, uprzęże SpareParts Hardwear i wiele innych. W naszym butiku erotycznym Lula Pink przygotowaliśmy też wiele zabawek, których sam wygląd nawiązuje do środowiska LGBTQIA+. Tęczowe wibratory i dilda, mieniące się wszystkimi kolorami korki analne, limitowane kolekcje Pride - to wszystko pozwala nie tylko satysfakcjonująco spędzić czas, ale też pokazać dumę w bardzo dosłowny sposób.

Sprawmy wspólnie, żeby było lepszym, bardziej przyjaznym miejscem, w którym dla każdego znajdzie się miejsce i w którym każdy może realizować swój pomysł na własną seksualność bez konieczności tłumaczenia się z tego przed innymi.

Lula Pink wspiera każdego w eksplorowania świata seksu i przyjemności bez względu na orientację i płeć!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: