Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 45,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Lateksowa ochrona miejsc intymnych w wersji do kontaktu język - wagina, język - anus.

Co to jest maska oralna i do czego służy?

Maska oralna to odpowiednik prezerwatywy, tyle że służy do seksu oralnego. Stanowi cienką osłonkę z naturalnego kauczuku lateksowego, która została zaprojektowana dla ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zadaniem chusteczki oralnej ma być ochrona jamy ustnej przed wirusami wywołującymi wiele nieprzyjemnych i często fatalnych w skutkach chorób, takich jak AIDS, kiła czy rzeżączka. Oprócz tego maska oralna zabezpiecza też przed bakteriami, a dodatkowo może też uprzyjemnić zbliżenie, oferując tajemniczy dreszczyk emocji.

Jak używać chusteczek oralnych?

Korzystanie z maski oralnej jest niezwykle łatwe. Po prostu umieszczasz chusteczkę na sromie lub odbycie przed rozpoczęciem seksu oralnego. Nie musisz martwić się rozciąganiem lateksu, ułożona na ciele chusteczka od razu jest gotowa do akcji. Możesz poprosić osobę partnerską, żeby przytrzymałx ją w odpowiednim miejscu.

Dla kogo przeznaczone są maski oralne?

Zabezpieczenie podczas seksu oralnego przeznaczone wyłącznie dla wszystkich osób, które preferują tę rozkoszną formę igraszek intymnych. Panuje powszechne przekonanie, że z chusteczek korzystają wyłącznie osoby z waginą. To zdecydowanie nie jest prawdą. Bez względu na płeć i orientację seksualną, maski oralne gwarantują bezpieczny seks oralny bez względu czy pocałunki wędrują w kierunku cipki czy pupci.

Uprzedzenia wobec maseczek oralnych

Nie raz słyszałyśmy, teksty w stylu "to jak lizanie cukierka przez papierek". Ale czy napewno? Jeśli lubisz seks oralny i zależy Ci na bezpieczeństwie, cienkie chusteczki sprawdzą się idealnie. Warto na nie spojrzeć nie jak na barierę, ale akcesorium seksualne do kreatywnych igraszek! 

Jaką maskę oralną wybrać?

Zazwyczaj maski oralne mają formę ultracienkiej chusteczki wykonanej z lateksu bądź innego materiału. Mogą mieć różne rozmiary, kolory czy smaki - wybierz taki, który sprawi, że zakochasz się w seksie oralnym bez względu na to, którą stroną podczas zbliżenia jesteś. Zapomnij o ryzyku czy poczuciu skrępowania - odkryj radość płynącą z bezpiecznego seksu! W sklepie erotycznym Lula Pink znajdziesz maski oralne między innymi marek Glyde czy Beffy. Oba te modele nadają się dla wegan, gdyż są wyprodukowane z naturalnego lateksu, bez żadnych odzwierzęcych domieszek.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: