Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

Przed Wami - moje kochane bezwstydnice i bezwstydnicy - podręczny przewodnik po peryferyjnych narzędziach seksualnego spełnienia piórem Luli pisany!

Czasy, kiedy hasło „zabawka erotyczna” budziło jednorodne skojarzenie, czy też w ewentualnym przypływie szczodrości - dwa, są już dawno za nami. Znakomita różnorodność inwentarza rodzi jednak nowe, nieznane dotąd problemy. Naturalnie, gdy już zdecydujecie się na zakup, instrukcja bieży z wszelaką pomocą w zakresie ewentualnych zastosowań. Ale co z tego, skoro połapanie się w tym gąszczu wydaje się niemożliwe? Przykładowo – co Wam po instrukcji do pralki, skoro myśleliście, że kurierem przyjdzie Wasza nowa krajalnica do chleba?! Ano, nie bójcie się. Jestem superbohaterką! Pamiętacie chyba o tym? Złapcie kubek z kawą czy co tam lubicie i czujcie się zaproszone i zaproszeni do świata erotycznych zabaw. Będę Waszym orgazmicznym przewodnikiem.

WIBRATORY

 fot. B Swish

Wibrują telefony, przypominając nam o znojach życia w sposób inny niż odgrywanie debilnej melodyjki. Wibrują tory tramwajowe, ot tak, bo tramwaj ciężki. Ale tylko wibratory zostały zaprojektowane wyłącznie po to, by taką drogą pomóc Wam w osiągnięciu orgazmu.

Ale wibrator niejedno nosi imię, kształt i rozmiar! Dzisiejsze produkty tej kategorii nie są przeznaczone również wyłącznie dla kobiet, a także dla mężczyzn. Zaawansowany podział rodziny drgającej przyjemności przedstawia się następująco:

WIBRATORY I MASAŻERY ŁECHTACZKI

Takie produkty zaprojektowane są w celu stymulacji łechtaczki i sromu. Większość z nich jest przeznaczona do stosowania zewnętrznego, ale niektóre są też fanami interesujących wnętrz. Na uwagę zasługują wibratory typu „bullet”, czyli typowe pobudzacze o punktowym zasięgu – wyposażone są w precyzyjną końcówkę, której jedynym hobby jest łechtaczka, no i może sutki i wejście do pupci. Masażery można podzielić na wibrujące oraz bezdotykowe. Te drugie zmysłowo otulają łechtaczkę, co w sposób naturalny pozwala skupiać się na przyjemności, a nie na szukaniu właściwego ułożenia gadżetu. Mały i dyskretny przedstawiciel tego gatunku świetnie spisze się jako pierwsza zabawka erotyczna!

WIBRATORY – KRÓLICZKI

Wibratory stymulacji podwójnej, zwane również ze względu na swój kształt „króliczkami”, to swoiste 2 in 1 świata erotycznych zabaw. W przypływie geniuszu, ktoś wymyślił projekt stymulujący jednocześnie łechtaczkę i punkt G. Nie mówimy tutaj o ostatnich nowinkach, bo popularyzatorem tego rodzaju produktów był „Seks w Wielkim Mieście”, ale zdecydowanie polecam Wam ten rodzaj zabawki, jeśli lubicie sprawiać sobie przyjemność także od wewnątrz. Dobre „Króliczki” pozwalają sterować oddzielnie stymulacją obu obszarów zainteresowania, łącznie z całkowitym wykluczeniem jednego z nich z zabaw, co czyni je najbardziej wszechstronnymi w swojej rodzinie.

WIBRUJĄCE JAJECZKA

To rodzaj małego wibratora, mniej więcej wielkości kurzego jaja, przeznaczony do stymulacji zewnętrznej cipki, sutków, jąder. Doskonale sprawdza się także przy stymulacji punkt G. Charakterystyczną cechą jajeczek jest to, że mogą być sterowane pilotem lub smartphonem, co otwiera drzwi do dyskretnych, kinky zabaw poza domem. Niewielki rozmiar sprawia, że jajeczka miłości (ang. Love Eggs) łatwo zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie, no i są bezpiecznym wyborem dla początkujących.

STYMULATORY PUNKTU G

Wszystkie zabawki, w których zasięgu leży punkt G to wibratory penetracyjne. Zazwyczaj są twardszej konstrukcji niż wibratory łechtaczkowe i posiadają zakrzywioną końcówkę, która ma je doprowadzić z punktu A do punktu… G! Oczywiście (na przykład by poradzić sobie z suchością wywołaną przez ten słaby żart) możecie wykorzystać je także do zabaw zewnętrznych. Pamiętajcie jednak, że zostały one stworzone z myślą o penetracji. Jeśli więc nie jesteście w stu procentach przekonane, że to Wasz rodzaj groove’u, lepiej postawić na coś bardziej wszechstronnego zwłaszcza na początku zabawy.  Ach, warto wspomnieć, że zabawki, które bez pudła trafiają w punkt G, najczęściej sprawdzają się też w przypadku stymulacji punktu P (prostaty).

WIBRATORY PALCOWE

Możecie o nich myśleć jako o technologicznym przedłużeniu swoich biologicznych możliwości. Jak sama nazwa wskazuje, są zakładane na palce. Gwarantuje im to najdoskonalszą precyzję nacisku z omawianego zestawu, są więc doskonałe dla wrażliwców. Niektóre z nich nadają się także do użytku wewnętrznego. Jeśli więc nie boicie się pobrudzić rąk, to już możecie je zacierać z myślą o takim cacuszku!

MASAŻERY RÓŻDŻKOWE

To seniorzy swojej rozedrganej rodziny. Oryginalnie zaprojektowane były jako przenośne urządzenia do masażu całego ciała (naprawdę, panie producencie?). Szybko jednak dodano dwa do dwóch w kwestii ergonomicznego kształtu i interesującego wzorca ruchowego, co dało początek omawianym wyżej i niżej przedstawicielom bardziej zaawansowanych technologii. Nowocześniejsze masażery różdżkowe mogą być rozszerzane o rozmaite dodatki, w zależności od rodzaju stymulacji i dotyku jaki preferujecie.

WIBRATORY „BEZ TRZYMANKI”

Te maluchy mogą być podtrzymywane przez bieliznę lub wtulać się w wargi sromowe cały dzień. Dosłownie cały. Jeśli więc ludzie skarżą się, że nie uśmiechacie się w pracy – to może być rozwiązanie tego problemu. Ręce zajęte 24/7 to już nie wymówka, by nie zaznać odrobiny przyjemności. Co więcej, niektóre modele pracują na dwie zmiany, ćwicząc dodatkowo mięśnie Kegla. Polecam serdecznie wszystkim fanom maksymalnej wydajności w ciągu dnia.

WIBRATORY DLA PAR

Takie zabawki dodają intymności wibrującym doświadczeniom, bo możecie próbować nowych rzeczy razem z drugą połówką. Głównym pryncypium takiej konstrukcji jest możliwość jej zastosowania podczas stosunku, tak aby wszyscy byli zadowoleni. Zazwyczaj jedna część stymuluje łechtaczkę, podczas, gdy druga zajmuje się punktem G, zostawiając jednak miejsce dla penisa. W ten sposób oboje spośród partnerów mogą doświadczać wibracji. Pamiętajcie jednak, że każdą omawianą przeze mnie zabawką możecie eksperymentować razem i bez ograniczeń innych, niż te narzucone przez Was. Jeśli jednak jesteście parą hetero, w której oboje poszukujecie nowych wrażeń – dwa w cenie jednego tylko tutaj!

PULSATORY

fot. Fun Factory

Pulsator to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie ruchomych zabawek erotycznych. Właściwie to nie można ich do końca nazwać wibratorami…  Ich wzorzec ruchowy to symulowanie stosunku, a więc to bardziej mini seks maszyny! Mogą być używane zarówno waginalnie jak i analnie, a także bez trzymanki. Ku chwale zaawansowanej mechaniki!

URZĄDZENIA DO ĆWICZENIA MIĘŚNI KEGLA

fot. Gvibe

Mięśnie dna miednicy – mięśnie Kegla – nie tylko pozwalają osiągnąć intensywniejsze orgazmy zwiększając przepływ krwi, ale też pomagają kontrolować pęcherz i ułatwiają poród. Warto je zatem ćwiczyć na wszelkie możliwe sposoby.

Niektóre z takich urządzeń np. kule Ben Wa można stosować „bez trzymanki” i nosić je w ciągu dnia. Efektywny trening wykonasz z kulkami gejszy, które najczęściej wyposażone są w ciężarki, aktywowane podczas poruszania się! Ciężar i wielkość kulek, warto dobrać do stopnia zaawansowania oraz kondycji mięśni. Nie wiesz, które kulki gejszy wybrać? Postaw na zestaw progresywny! Daje to bardzo interesujące efekty, bynajmniej nie należące do nieprzyjemnych! Jeszcze inne wibrują same z siebie.

Każdy posiada mięśnie miednicy i każdemu polecam ćwiczenie swojego dna miedniczego dla ogólnej poprawy zdrowia seksualnego! To bardzo ważny aspekt Waszej ogólnej satysfakcji i nie kieruję tych słów tylko do Pań! Zróbcie to dla siebie.

DILDA

 

 fot. Blush Novelties

Dildato obiekty penetrujące, które niekoniecznie wibrują. Do wyboru w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach wykonawczych. Stąd też możecie być pewni, że znajdziecie swój ideał. Pamiętajcie jednak, że z dildo zawsze powinien iść w parze jakiś osobisty lubrykant! Nawet jeśli czujecie się wystarczająco wilgotni z przyczyn naturalnych, nadmiar na pewno Wam nie zaszkodzi. Czego nie można powiedzieć o niedomiarze. Wyroby najwyższej klasy spośród tej rodziny nie posiadają porów ani żadnych innych zniekształceń powierzchniowych. W zakresie materiałów mogę na pewno polecić z czystym sumieniem stuprocentowy silikon, stal nierdzewną i szkło. Dilda dzielą się na kilka podgatunków:

DILDA PODWÓJNE

Wyróżniają się dwustronnością użytkową. To kolejne 2 in 1, tym razem w wydaniu niewibrującym. Każda z końcówek zapewni Wam odmienne doznania, niezależnie od tego czy jedna będzie większa, bardziej krawędziowata, czy po prostu subtelnie inaczej ukształtowana niż ta druga. Godne polecenia dla fanów różnorodności będącej zawsze w zasięgu ręki.

DILDA DO UPRZĘŻY STRAP-ON

To dilda przeznaczone do użytku z uprzężą strap-on. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by użytkować je i bez takowej. Zawsze posiadają płaską podstawę, by ułatwić instalację w uprzęży.

BEZUPRZĘŻOWE DILDA STRAP-ON

To kolejna zabawka stworzona do wspólnie wibrujących stosunków, tym razem jednak w odwrotnych rolach dla pary mieszanej bądź też do zastosowania, gdy penisy w ogóle nie są zaproszone. Częściej niż rzadziej zaprojektowane są w taki sposób, że wibrują oba końce. No, i jeśli lubicie takie zabawy to na pewno dużo wygodniej jest nie plątać się w uprząż!

ZABAWKI ANALNE

fot. Doc Johnson

Ta grupa zawiera wszystko, co wchodzi w pupę. Obszar odbytu posiada wiele zakończeń nerwowych, a crus clitoridis rozciągają się aż tam, stąd też wiele osób uwielbia analne zabawy. Takie gadżety masują także prostatę, a niektórzy twierdzą, że orgazm prostaty przerasta doznania płynące ze stymulacji penisa. KONIECZNIE pamiętajcie o właściwym nawilżeniu podczas takich zabaw, przy czym ciocia Lula poleca gęstsze spośród nawilżaczy! Dokładniejszy podział analnych zabawek erotycznych przedstawia się tak:

DILDA ANALNE

Wydaje się to truizmem, ale to podręcznik, więc warto o tym wspomnieć. Dilda mogą być również stosowane analnie, jako że ich zasadą działania jest posuwisty ruch w tę i z powrotem, celem osiągnięcia orgazmu. Jeśli czytacie na wyrywki – szczegółowy opis takich zabawek znajdziecie powyżej!

KORKI ANALNE

Ich celem jest pozostawanie w miejscu i zapewnienie Wam uczucia wypełnienia. Niektóre z nich potrafią także wibrować dla dodatkowej stymulacji. Pamiętajcie! By taka zabawa była bezpieczna zaczynajcie od małych rozmiarów i małymi kroczkami pnijcie się ku górze. Absolutnie zawsze wybierajcie korki z podstawą, by nie zgubiły się w środku!

KULKI ANALNE

To sznur „korali”, różniących się od siebie rozmiarem. Wyciąga się je w bliskości ograzmu. Niektóre z nich również wibrują dla dodatkowych doznań. Taki rodzaj zabawki mogę polecić tylko doświadczonym w zabawach analnych! Zalecana jest szczególna ostrożność, zwłaszcza przy wyborze pierwszej zabawki z takiego rodzaju. Wszystko jest jednak dla ludzi, zwłaszcza tych odpowiednio nawilżonych.

MASAŻERY I STYMULATORY PROSTATY

To zabawki zaprojektowane w tym jednym, konkretnym celu – by masować prostatę. Niektóre wibrują, a wiele z nich masuje również krocze – drogę między jądrami a odbytem – dla dodatkowych doznań.

ZABAWKI NA PENISA

fot. Hot Octopuss

Tak jak już wspomniałam, zabawki erotyczne nie są zarezerwowane dla kobiet! Zabawki męskie są coraz popularniejsze i absolutnie nie powinny być tematem tabu. Oto więc i one:

PIERŚCIENIE NA PENISA

Nosi się je wokół podstawy penisa, by powstrzymać nieco przepływ krwi. To zagwarantuje wam nieco dłuższą erekcję i znacznie bardziej intensywny orgazm. Musicie jednak pamiętać, by nie nosić takiego urządzenia dłużej niż 15-20 minut! Inaczej może stać Wam się krzywda, a ja jestem ostatnią osobą która by tego chciała! Jak większość zabawek, występują także w wibrującej wersji – szczególnie zdatnej do zabawy w parach!

MASTURBATORY I RĘKAWY MASTURBACYJNE

To urządzenia do masturbacji (bądź zabawy w parach, nie bójcie się eksperymentować), mające nadać dodatkowej „tekstury” doznaniom. Mówiąc prościej, odczuwa się je znacznie inaczej niż po prostu rękę. I nie zgadniecie! Też potrafią wibrować. Roztrzęsione jest piękne!

POMPKI DO PENISA I POWIĘKSZACZE

Na wstępie pelecam je serdecznie wszystkim doświadczającym przedwczesnego wytrysku lub cierpiącym na dysfunkcje erekcji. Pompki powiększające to zasysające urządzenia uciskowe, które wprowadzają krew do tkanki gąbczastej penisa by wytworzyć i utrzymać silną erekcję. Powiększacze, rozciągacze i wszelakie urządzenia związane z rozmiarem, pomagają bezpiecznie powiększyć członka. Błagam, miejcie jednak na uwadze, że większość z efektów użytkowania takich produktów jest tymczasowa! Powiększenie na stałe wymaga kilku miesięcy regularnego użytkowania. Regularnego i cierpliwego! Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.

KLATKI NA PENISA I PASY CNOTY

Męskie pasy cnoty i klatki na „ptaszka” powstrzymują mężczyznę od dotykania swoich genitaliów. Daje to pełną władzę nad orgazmem noszącego dzierżącemu klucz. Wiele par urozmaica w ten sposób swoje życie seksualne.

Na koniec apeluję do Was – NIE BÓJCIE SIĘ ZABAWEK I UTENYLIÓW EROTYCZNYCH! Zwłaszcza, że pod koniec tej lektury na pewno nieco łatwiej szukać Wam tego, na czym Wam zależy. Jeśli czegoś nie lubicie – WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU – użytkowanie takich zabawek polega na eksperymentowaniu i różnorodności. Pamiętajcie również, że jedna zabawka niekoniecznie będzie przyjacielem na całe Wasze życie i nie obawiajcie się próbować odmiany.

Zawsze Wasza,

Lula Pink 

PS Macie pytania? Piszcie: kontakt@lulapink.pl

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: