Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 105,00 zł

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Butik erotyczny Lula Pink to więcej niż sklep z gadżetami, które pomogą ci urozmaicić życie erotyczne, poznać lepiej własne ciało i jego potrzeby i przynieść przyjemność.

Lula Pink with Love - poznaj nasz świat!

To przede wszystkim miejsce, w którym przekonujemy każdego, że seks jest jedną z najpiękniejszych i najciekawszych sfer ludzkiego życia! Inspirujemy do przeżywania rozkoszy świadomie, do odkrywania radości z praktykowania wszystkich rodzajów zmysłowych aktywności, począwszy od masturbacji, przez masaże aż po seks w duchu BDSM.

Nie ma znaczenia, kogo kochasz i jak - my w sex shopie Lula Pink przygotowujemy selekcję produktów najwyższej jakości, odpowiadających wszystkim fantazjom i zachciankom. W zakładce Lula Pink with Love znajdziesz coś wyjątkowego: rzeczy zaprojektowane we współpracy z zaprzyjaźnionymi artystami, które pozwolą Ci zamanifestować, że lubisz seks i nie traktujesz go jak tematu tabu.

W świecie Luli nie ma uprzedzeń, ograniczeń ani krzywdzących kogokolwiek przekonań. I właśnie specjalna linia Lula Pink with Love powstała z taką intencją: żeby każdy mógł poczuć się dobrze we własnym ciele i z własnymi potrzebami.

Co znajdziesz w zakładce Lula Pink with Love?

Oferta produktów, jakie znajdziesz w zakładce Lula Pink with Love często się aktualizuje. Możesz tu odkryć projekty z serii limitowanych, często powstających w ograniczonej ilości sztuk czy rzeczy, które powstają z myślą o konkretnym sezonie bądź wydarzeniu.

Lula Pink with Love to wszystko, co może Ci się przydać na co dzień: koszulki z nadrukami, torby bawełniane na książki i zakupy, wygodne plecaki w formie worków czy etui w różnych rozmiarach, w sam raz na Twoje erotyczne akcesoria. Dbamy o jakość i różnorodność, starając się, żeby design naszych projektów zawsze szedł w parze z trwałością. Wspieraj zaprzyjaźnionych z Lulą Pink artystów, takich jak Kasia Kurka i noś z dumą i miłością skarby z naszego sklepu!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: