Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezerwatywy wegańskie Fair Squared Max Perform
  • Prezerwatywy wegańskie Fair Squared Max Perform

Prezerwatywy wegańskie Fair Squared Max Perform

Fair Squared
56,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Prezerwatywy wegańskie niemieckiej marki Fair Squared Perform z pierścieniem erekcyjnym!

Fair Squared Perform to cienkie, wzbogacone delikatnym środkiem lubrykującym prezerwatywy, wyposażone w delikatnie uciskający pierścień erekcyjny.

Do produkcji prezerwatyw Fair Squared, wykonanych z naturalnej gumy, nie używa się żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu mogą z nich korzystać weganie.

Prezerwatywy wyprodukowano w Niemczech, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla produkcja jest ekologiczna i przyjazna środowisku.

Prezerwatywy wegańskie Fair Squared Max Perform

56,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Produkt dostępny na zamówienie

OPIS

Prezerwatywy Fair Squared Perform to prawdopodobnie najlepsze gumki do długiego i satysfakcjonującego seksu!

Niemiecka marka Fair Squared korzysta wyłącznie z najlepszych i ekologicznych surowców. Firma działa zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu, dbając o prawa pracowników, satysfakcję klientów, a także środowisko naturalne.

Fair Squared Perform to kondomy delikatnie nawilżane, przez co łatwiej je założyć. Ciasniutki pierścień erekcyjny zapewnia 100% stabilność prezerwatywy, która nie zsunie się w trakcie stosunku. Delikatny ucisk pomaga utrzymać erekcję i podkręca doznania.

Gumki posiadają cylindryczny kształt i zbiorniczek. Są delikatne dla skóry i odpowiednie dla wegan. Do ich produkcji nie użyto kazeiny, czyli białka mleka krowiego - często wykorzystywanego przez popularne marki.

Wegańskie prezerwatywy produkowane są z naturalnego lateksu, który pochodzi z organicznych upraw w Malezji. Kondomy są cienkie, przezroczyste i pozbawione środka plemnikobójczego. Trwałe, wytrzymałe i odporne, zapewniają bezpieczeństwo podczas stosunku. 

Marka Fair Squared zajmuje się nie tylko produkcją prezerwatyw czy środków do higieny, ale też sadzeniem drzew kauczukowych, z których pozyskiwany jest naturalny lateks, odwdzięczając się naturze.

Teraz możesz sobie pozwolić na bardziej świadomy, a przez to jeszcze bardziej przyjemny seks.

CECHY

faiprezorg

Opis

Materiał
Naturalny lateks certyfikowany
Rozmiar
szerokość nominalna: 52 mm, długość: 160 mm
Dodatkowe:
grubość: 0,07 mm

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: