Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 199,00 zł - 595,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

strap-on bez uprzęży

9 produkty.

Strap-on bez uprzęży (strapless strap-on) to gadżet erotyczny, będący alternatywą dla klasycznego dildo podtrzymywanego paskami lub specjalnie dostosowaną bielizną. Strapless strap-on służy do penetracji cipki lub pupci partnerki/partnera przez kobietę lub osobę z doświadczeniem życia jako kobieta. Strap-on tego typu podtrzymywany jest przez mięśnie dna miednicy, dlatego przykro nam panowie, ale z przyjemności, którą niesie ta szczególna zabawka erotyczna możecie skorzystać wyłącznie jako odbiorcy przyjemności, podczas peggingu. Podwójne dildo pozwala na doświadczenie rozkoszy podczas stosunku nie tylko osobie obdarowywanej, ale...Read more

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Strap-on bez uprzęży (strapless strap-on) to gadżet erotyczny, będący alternatywą dla klasycznego dildo podtrzymywanego paskami lub specjalnie dostosowaną bielizną. Strapless strap-on służy do penetracji cipki lub pupci partnerki/partnera przez kobietę lub osobę z doświadczeniem życia jako kobieta. Strap-on tego typu podtrzymywany jest przez mięśnie dna miednicy, dlatego przykro nam panowie, ale z przyjemności, którą niesie ta szczególna zabawka erotyczna możecie skorzystać wyłącznie jako odbiorcy przyjemności, podczas peggingu. Podwójne dildo pozwala na doświadczenie rozkoszy podczas stosunku nie tylko osobie obdarowywanej, ale także tej noszącej strap-on. Świetnie nadaje się zarówno do seksu we dwie, jak i dla par mieszanych. Zapewnia bliskość, poczucie intymności, zupełnie nowe doznania i nierzadko symultaniczny orgazm.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: