Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 199,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Sutki to wyjątkowa strefa erogenna, którą można stymulować na wiele sposobów, pamiętając o tym, że czasem granica między bólem a przyjemnością jest bardzo cienka.

Zaciski na sutki i klamerki służą do podkręcania wrażeń i są źródłem przeszywającego, rozkosznego bólu. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria dla początkujących, takie jak regulowane zaciski do sutków, jak i te dla zaawansowanych - bardziej surowe i bezkompromisowe. 

W butiku Luli pink znajdziesz także pompki do sutków, które pozwalają na nieco delikatniejszą stymulację. Dają przyjemne uczucie zasysania, sprawiają, że sutki stają się bardziej twarde, wrażliwe i gotowe do dalszej zabawy.

Wśród wielu narzędzi słodkich tortur w ramach praktyk BDSM, możemy znaleźć takie, których rolą jest intensywna stymulacja najbardziej wrażliwych stref erogennych – w tym sutków. Trzeba przyznać, że zaciski czy pompki do sutków stosowane podczas „nipple play”, to narzędzia idealne do dostarczania Twoim piersiom przeżyć z pogranicza bólu i rozkoszy. 

Nipple play – od czego zacząć?

Przed zakupem zacisków na sutki, warto sprawdzić reakcję – swoją lub osoby partnerskiej – na ten rodzaj pobudzenia. Sutki są niezwykle wrażliwym miejscem na erotycznej mapie naszych ciał. W dodatku, każda osoba ma inną tolerancję na ból oraz indywidualne upodobania, dotyczące stymulacji tego wyjątkowego obszaru. Najprostszym testem wrażliwości, będzie ten wykonany za pomocą własnych palców. Ściśnij dwoma paluszkami sutki na dłuższą chwilę, delikatnie i stopniowo zwiększając siłę nacisku. Jeśli ten sposób stymulacji wywoła rozkoszny ból, nie powodując jednocześnie dyskomfortu – zaciski będą doskonałym gadżetem erotycznym dla Ciebie.

Zaciski na sutki – jakie wybrać? 

Przed rozpoczęciem przygody ze stymulacją sutków, warto rozróżnić dwa rodzaje aktywności, wchodzących w zakres praktyk BDSM, są to nipple play (zabawa sutkami) i nipple torture (tortury sutków). Zabawa sutkami odnosi się do działań mających na celu delikatne pobudzenie i dodanie pikanterii innym, towarzyszącym zabawie, aktywnościom seksualnym. Tortury natomiast obejmują bardziej intensywne działania, podejmowane wyłącznie w zakresie zaawansowanych praktyk BDSM. 

Klamerki do sutków dla początkujących

Na starcie zdecydowanie polecamy modele zacisków, których końcówki pokryte są powłoką ochronną. Przykładem tego typu akcesoriów są zjawiskowe zaciski na sutki z piórkami Guilty Pleasure Feathered Nipple Clamps. Klamerki te posiadają specjalną śrubkę, która umożliwia regulację siły nacisku gadżetu. Zamocowane na uchwytach lekkie piórka, stanowią piękną ozdobę Twojego ciałka, a także są doskonałym akcesorium do gry wstępnej. 

Jeśli dużą wagę przywiązujesz nie tylko do funkcjonalności gadżetu, ale także zależy Ci wrażeniach estetycznych, Twoją uwagę mogą przyciągnąć urokliwe zaciski na sutki z motylkami Pipedream Butterfly Nipple Clamps, będące naszym bestsellerem od samego początku działalności. Twoją wyobraźnię mogą pobudzić także klipsy na sutki z dzwoneczkami Dream Toys Blaze czy luksusowo prezentujące się zaciski z łańcuszkiem w kolorze złota Calexotics Entice Tiered Nipple Clamps.

Klipsy na sutki dla zaawansowanych

Jeśli dobrze znasz reakcje swojego ciała na ten specyficzny rodzaj stymulacji i masz wrażenie, że ciągle Ci mało, możesz pójść o krok dalej. Wypróbuj zaciski do sutków bez silikonowych czy gumowych zabezpieczeń, a następnie  spróbuj praktyk spod znaku„nipple torture”. W BDSM mają one na celu nie tylko wywołanie podniecenia – pełnią one rolę dyscyplinującą lub mogą stanowić dla osoby uległej formę zadania. W obu przypadkach, polecamy zaciski na sutki ze sprężynami Kiotos Nipple Clams Spring Loaded. 

Jeśli pomysł ze sprężynowymi zaciskami na sutki wydaje Ci się zbyt odważny, zrób mały kroczek w tył, stawiając na superfajne klamerki Pipedream Fetish Fantasy Rock Hard z  łańcuszkami, które łączą ze sobą oba zaciski. Dodatkowe obciążenie w postaci efektownych kolców, potęguje doznania. Gdy przyjdzie odpowiedni czas, możesz zdjąć gumowe osłonki, żeby wyznaczone przez osobę dominującą kary lub zadania były jednocześnie trudniejsze i bardziej przyjemne!

Nipple play – porady i bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem zabawy z klamerkami do sutków pamiętaj, żeby wcześniej nie stosować żadnych lubrykantów czy olejków do masażu. Tego typu kosmetyki mogą jedynie sprawić, że klipsy będą się z Twoich sutków zsuwać. Gdy poczujesz jakikolwiek dyskomfort, natychmiast przerwij zabawę albo daj sygnał osobie partnerskiej, że chcesz to zrobić. Jeśli jesteś osobą dominującą, uważnie obserwuj reakcje i sygnały drugiej strony. Podczas zabaw i tortur, należy także stale obserwować sutki i brodawki – jeśli pojawią się zasinienia czy pękające naczynka, także należy przerwać zabawę i usunąć zaciski. Noszenie tego typu akcesoriów BDSM nie powinno jednorazowo trwać dłużej niż 15 – 20 minut.

Czym są pompki do sutków?

Chociaż wcześniej pisałyśmy, że sutki są niezwykle wrażliwą na stymulację strefą erogenną, warto pamiętać, że nie jest to jakąś obowiązującą i powszechną regułą. Każde ciało jest inne i warto wsłuchać się w jego potrzeby. Czasem bywa tak, że stymulacja sutków nie przynosi pożądanej ekstazy i nie rozpala płomienia między nogami. W takich przypadkach przybywają z pomocą pompki do sutków. Mają one różne kształty, rozmiary od XS do XL i zróżnicowane mechanizmy działania.

Wspólnym celem dostępnych na rynku pompek do sutków jest delikatny podwyższenie przepływu krwi w sutkach w wyniku intensywnego zasysania. Kilka minut z pompką może sprawić, że sutki staną się bardziej wrażliwe, nabrzmiałe i sterczące. W naszej ofercie znajdziesz pompki sprzedawane pojedynczo np. marki Froehle oraz dostępne w zestawach – sprawdź ofertę Blush Novelties, Calexotics czy Fantasy for Her.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: