Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

10% zniżki na produkty ROMP z kodem: PRIDEMONTH

Sklep Lula Pink troszczy się o Twoją prywatność. Świetnie rozumiemy potrzebę zachowania dyskrecji. Bez obaw możesz zamówić interesujące Cię produkty, a kurier dostarczy je, gdzie tylko chcesz. Nawet do pracy.

Paczki przygotowujemy z użyciem szarego, pozbawionego grafik kartonu i papierowych taśm. W żadnym miejscu nie umieszczamy informacji o zawartości przesyłki. Nie używamy logo Lula Pink ani jakichkolwiek innych symboli. Spokojnie - nie ma najmniejszych szans, że ktokolwiek domyśli się, co jest w Twojej paczce. Wszystko w trosce o Twój komfort i dyskrecję.

Poszliśmy o krok dalej i zadbaliśmy również o neutralną nazwę nadawcy. Jest to firma zupełnie niepowiązana wizerunkowo z naszą branżą:

PHU Ptacy Agata Grześkowiak

Rzemieślnicza 6

62-020 Swarzędz PL

Oprócz zamówienia, wewnątrz przesyłki znajdziesz również lulowe wlepki. Przy zakupach o wartości powyżej 500zł do środka dorzucimy gratis także miłą niespodziankę.

Troskliwie pakujemy nasze paczki, zabezpieczając je przy użyciu wypełniaczy nadających się do recyklingu. Dbamy o to, by zamówione przez Ciebie produkty nie uległy uszkodzeniu w transporcie.

Wysyłki sklepu Lula Pink są szybkie i darmowe. Twoje zamówienie dostarczy kurier InPost. Pamiętaj, by w jego obecności sprawdzić stan paczki. Spisz protokół szkody, jeśli zauważysz uszkodzenia, lub podejrzewasz, że przesyłka była otwierana. Kurier powinien mieć przy sobie stosowny druk. Dokument protokołu szkody jest podstawą do złożenia reklamacji usługi kurierskiej.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: