Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 159,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Bezpieczny seks pozwala Ci czerpać 100% przyjemności i zabawy z życia erotycznego bez obawy o swoje zdrowie czy komfort. Chcemy, żebyś czułx się dobrze podczas przeżywania swoich seksualnych przygód i miałx absolutną pewność, że nic Ci nie grozi. Właśnie dlatego w sklepie erotycznym Lula Pink znajdziesz produkty intymne, które zapewnią Ci higienę i bezpieczeństwo podczas seksu, bez względu na to, co cię kręci.

Seks bezpieczny, czyli jaki?

Ciesz się życiem bez obawy o zajście w ciążę (jeśli jej nie planujesz), zakażenie chorobami przenoszonymi drogą płciową czy dyskomfort psychiczny wywołany np. lękiem przed powyższymi zagrożeniami, ale także fizyczny - wynikający z uczulających składników, które często dodawane są do produktów drogeryjnych. Niech świat razem ze swoimi możliwościami stoi przed Tobą otworem!

Co znajdziesz w zakładce “Bezpieczny seks”?

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie, przygotowaliśmy wiele produktów, które przydadzą Ci się podczas seksu. To przede wszystkim prezerwatywy, czyli najpopularniejszy środek antykoncepcyjny, który nie tylko chroni przed niechcianą ciążą, ale też chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Wśród proponowanych przez nas prezerwatyw znajdziesz różne warianty: wegańskie prezerwatywy klasyczne, lateksowe, poliuretanowe, smakowe, te supercienkie, bardzo duże i w mniejszych rozmiarach, ze środkiem nawilżającym i bez lubrykantu. Mamy kondomy od Fair Squared, Ceylor, Einhorn, Glyde i wielu innych, cenionych na świecie marek.

Dla osób lubujących się w seksie oralnym, mamy też specjalne maski/chusteczki Oral Dams, które pozwalają zapomnieć o ewentualnych niebezpieczeństwach związanych z tym rodzajem erotyki (takimi jak infekcje). Maski oralne występują w wersji bezsmakowej (marka Beffy) oraz smakowej (marka Glyde).

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: