PREZERWATYWY WILDBERRY GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Przeżyj coś zupełnie nowego bez wyrzutów sumeinia. Kondomy Glyde Wildberry dają ci wszystko, czego potrzebujesz: są wytrzymałe, wegańskie, a do tego zmysłowo smakują dziką jagodą.

Wildberry, podobnie jak pozostałe kondomy z rodziny Glyde powstały bez użycia kazainy, czyli białka mleka krowiego. O tym, że są odpowiednie dla wegan świadczy certyfikat Vegan Society. W kondomach

Glyde Wildberry nie znajdziesz żadnych sztucznych aromatów i barwników, talku, parabenów, środków plemnikobójczych i innych substancji, które mogłyby ci zaszkodzić. Swój smak i zapach zawdzięczają wyłącznie ekologicznym ekstraktom roślinnego pochodzenia. Możesz je smakować do woli!

Trwałe, odporne, bezpieczne, zostały wnikliwie przetestowane w nowoczesnych laboratoriach.

Opis

Jesteś weganem/weganką i nie używasz prezerwatyw, bo do ich produkcji stosuje się kazeinę, czyli białko pochodzące z krowiego mleka? Mamy dla ciebie alternatywę.

Prezerwatywy renomowanej australijskiej marki Glyde Health są tym, czego szukasz: innowacyjne, etyczne, bezpieczne dla ciała, a przede wszystkim zapewniające radosną i nieskrępowaną niczym przyjemność. Wyprodukowane ze składników pochodzenia roślinnego (naturalnej kauczuku z Malezji i wyciągów z ostu), posiadają certyfikat Vegan Society – to najlepsza gwarancja na to, że mogą być stosowane bez wyrzutów sumienia przez wegan.

Kondomy Glyde Wildberry mają zmysłowy smak i zapach aromatycznej jagody. Ale uwaga, zawdzięczają go nie sztucznym barwnikom, a ekologicznym składnikom pochodzącym z roślin. Co więcej, nie posiadają też talku, parabenów, glutenu, środków plemnikobójczych czy jakichkolwiek innych dodatków, które mogłyby cię podrażnić bądź spowodować. Przetestowane elektronicznie, trwałe, odporne i wytrzymałe prezerwatywy dają ci gwarancję bezpiecznego w 100% seksu.

Oddaj się świadomej przyjemności!

Szczegóły produktu

Rozmiar
Szerokość 53 mm, długość 180 mm

Recenzje

No customer reviews for the moment.

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password