PREZERWATYWY WILDBERRY GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Przeżyj coś zupełnie nowego bez wyrzutów sumeinia. Kondomy Glyde Wildberry dają ci wszystko, czego potrzebujesz: są wytrzymałe, wegańskie, a do tego zmysłowo smakują dziką jagodą.

Wildberry, podobnie jak pozostałe kondomy z rodziny Glyde powstały bez użycia kazainy, czyli białka mleka krowiego. O tym, że są odpowiednie dla wegan świadczy certyfikat Vegan Society. W kondomach

Glyde Wildberry nie znajdziesz żadnych sztucznych aromatów i barwników, talku, parabenów, środków plemnikobójczych i innych substancji, które mogłyby ci zaszkodzić. Swój smak i zapach zawdzięczają wyłącznie ekologicznym ekstraktom roślinnego pochodzenia. Możesz je smakować do woli!

Trwałe, odporne, bezpieczne, zostały wnikliwie przetestowane w nowoczesnych laboratoriach.

Opis

Jesteś weganem/weganką i nie używasz prezerwatyw, bo do ich produkcji stosuje się kazeinę, czyli białko pochodzące z krowiego mleka? Mamy dla ciebie alternatywę.

Prezerwatywy renomowanej australijskiej marki Glyde Health są tym, czego szukasz: innowacyjne, etyczne, bezpieczne dla ciała, a przede wszystkim zapewniające radosną i nieskrępowaną niczym przyjemność. Wyprodukowane ze składników pochodzenia roślinnego (naturalnej kauczuku z Malezji i wyciągów z ostu), posiadają certyfikat Vegan Society – to najlepsza gwarancja na to, że mogą być stosowane bez wyrzutów sumienia przez wegan.

Kondomy Glyde Wildberry mają zmysłowy smak i zapach aromatycznej jagody. Ale uwaga, zawdzięczają go nie sztucznym barwnikom, a ekologicznym składnikom pochodzącym z roślin. Co więcej, nie posiadają też talku, parabenów, glutenu, środków plemnikobójczych czy jakichkolwiek innych dodatków, które mogłyby cię podrażnić bądź spowodować. Przetestowane elektronicznie, trwałe, odporne i wytrzymałe prezerwatywy dają ci gwarancję bezpiecznego w 100% seksu.

Oddaj się świadomej przyjemności!

Szczegóły produktu

Rozmiar
Szerokość 53 mm, długość 180 mm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password