Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kupując dowolny produkt w sklepie, majtki Girls Watch Porn My Body, My Rules taniej o 10 zł

Filtruj według

Cena
84 503
Producenci
więcej... mniej

uprzęże strap-on

15 produkty.

Czym jest uprząż strap-on?

Najprościej mówiąc jest to system, pozwalający zamontować dildo tam, gdzie nie ma penisa, a czasem byłby pożądany - czyli do wzgórka łonowego kobiety, osoby z cipką transpłciowego mężczyzny przed korektą płci.

Tego typu harness występuje w dwóch popularnych i sprawdzonych formach: pasków, które zapina się na ciele na wysokości bioder (często też ud) albo wygodnej bielizny. W obu wersjach kluczowy jest specjalny otwór typu O-ring- to właśnie ten otworek pozwala na wsunięcie dildo i przejęcie kontroli nad jego stabilnością. W całej zabawie chodzi o to, żeby podczas...Read more

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Czym jest uprząż strap-on?

Najprościej mówiąc jest to system, pozwalający zamontować dildo tam, gdzie nie ma penisa, a czasem byłby pożądany - czyli do wzgórka łonowego kobiety, osoby z cipką transpłciowego mężczyzny przed korektą płci.

Tego typu harness występuje w dwóch popularnych i sprawdzonych formach: pasków, które zapina się na ciele na wysokości bioder (często też ud) albo wygodnej bielizny. W obu wersjach kluczowy jest specjalny otwór typu O-ring- to właśnie ten otworek pozwala na wsunięcie dildo i przejęcie kontroli nad jego stabilnością. W całej zabawie chodzi o to, żeby podczas penetracji z wykorzystaniem najbardziej intensywnych ruchów posuwisto-zwrotnych nie doszło do przesuwania dildo.

Jak używać uprzęży typu strap-on?

Uprzęże typu strap-on najczęściej wykorzystywane są do seksu kobiecego, a także do penetracji osoby partnerskiej przez transmężczyzn przed korekcją narządów intymnych. Tego typu gadżety są też niezastąpione podczas analnej penetracji mężczyzny przez kobietę (czyli peegingu).

Uprzęże w formie wygodnej bielizny, na przykład z modalu czy innych elastycznych, oddychających tkanin, często są wykorzystywane do noszenia w ciągu dnia pakera FTM, wypełniającego krok i pozwalającego czuć się pewnie.

Niektóre dostępne w naszym sklepie uprzęże, na przykład te od marki SpareParts, umożliwiają korzystanie z dwóch dild jednocześnie.

Jaką uprząż strap-on wybrać?

Kilka porad, które warto znać Jak już wspomnieliśmy, uprząż typu strap-on pełni szczególną rolę, a jego kluczowym zadaniem jest kontrola nad dildo i zapewnienie mu stabilności podczas seksu. Z tą świadomością warto wybrać się na zakupy w poszukiwaniu uprzęży, która będzie pozwalała na najlepsze dopasowanie. Nie warto oszczędzać! Dobrej jakości materiały i wykończenia zagwarantują komfort i będą przeciwdziałać otarciom nawet najdelikatniejszej skóry.

Jeśli nawet regulowane paski z gumy, skóry i innych materiałów niekoniecznie do Ciebie przemawiają, możesz skusić się na uprząż w formie bielizny, którą nosi się i pierze dokładnie tak samo, jak zwyczajną. Ważne, żeby tego typu gadżet miał solidny, elastyczny pas, który dopasowuje się do ciała i wytrzymuje ciężar największego dildo.

Uprzęże strap-on znajdziesz w ofercie wymienionej już marki SpareParts, ale też Fun Factory, Calexotics czy Temptasia.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: