Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 145,00 zł - 199,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Łączniki scalają dwie pary kajdanek (na przykład te na nogach i rękach) umożliwiając przybranie przez osobę skrępowaną takiej pozycji, jaką w seksie lubicie najbardziej albo tę, którą chcecie wypróbować po raz pierwszy. Solidne zapięcia typu karabińczyk pozwalają na solidne zamocowanie, a jednocześnie szybki i bezpieczny demontaż. Łączniki dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z wysokiej jakości surowców.

Posiadasz już kajdanki erotyczne na ręce i nadgarstki lub planujesz ich zakup? Doskonałym uzupełnieniem takiego, niegrzecznego zestawu będą łączniki BDSM. Możesz wierzyć Luli, że tego typu łącznik stanowi wyjątkowy i bardzo przydatny element w czasie zabaw spod znaku BDSM, który przeniesie Wasze kinky zabawy na zupełnie nowy poziom orgazmicznych doznań.

Łączniki BDSM do kajdanek – rodzaje i zastosowanie

Producenci kajdanek BDSM często dołączają do zestawu element umożliwiający spięcie erotycznych kajdanek razem. Czasem są to pojedyncze karabinki, efektownie wyglądające łańcuszki lub solidne kłódki. Co jednak w sytuacji, gdy nie było ich w komplecie? Albo chcecie wykonać bardziej zaawansowane wiązanie? Tutaj z pomocą przychodzą właśnie łączniki BDSM!

Łącznik BDSM prosty

Najprostszym rodzajem w tej kategorii akcesoriów erotycznych jest pojedynczy łącznik BDSM – tj. krótki pasek wykonany ze skóry naturalnej lub eko – w zależności od tego, z czego wykonane są kajdanki BDSM. Najczęściej prosty, pojedynczy łącznik zakończony jest po obu stronach karabinkami. Takie rozwiązanie pozwala na łatwe spięcie pojedynczej pary kajdanek.

Łącznik hogtie

Bardziej rozbudowaną wersją łącznika BDSM jest tzw. łącznik hogtie, który swoją nazwę zawdzięcza niezwykle podniecającej pozycji bondage. W przypadku hogtige, skrępowana osoba ma ręce skute kajdankami na plecach, a do nich dopięte są kajdanki na nogi. Łącznik hotige umożliwia wykonanie tej pozycji w prosty sposób, umożliwiając równoczesne łączenie kajdanek BDSM na ręce i nogi. Akcesorium zbudowane jest zazwyczaj ze stalowego kółka, do którego zamocowane są 4 paski, zakończone karabinkiem lub półkółkiem – w zależności od modelu. 

Łącznik hogtie Xtreme

Najbardziej zaawansowany rodzaj tego typu akcesoriów do BDSM, który bazuje na łączniku hogtie. Oprócz 4 krótkich pasków do kółka zamontowany jest piąty, znacznie dłuższy pas. Posiada on regulację długości i w podstawowej wersji pozwala na spięcie razem dwóch par kajdanek oraz obroży BDSM. Niemniej jednak,  jego zastosowania są znacznie bardziej wszechstronne. Przykładem jest łącznik hogtie Xtreme marki Leather Seduction, który nie tylko umożliwia łączenie kajdanek w łóżku, ale także umożliwia spięcie kajdanek z pasami na uda, doprowadzając do niemalże całkowitego unieruchomienia osoby uległej.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: