Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 190,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Czym są lubrykanty stymulujące i do czego służą?

Stymulujące żele intymne to produkty, które łączą w sobie dwie podstawowe funkcje. Przede wszystkim mają niwelować nieprzyjemne tarcie i dawać efekt absolutnej gładkości podczas seksu czy masturbacji, a z drugiej strony - intensyfikować doznania.

W tym celu producenci proponują wiele różnych rodzajów stymulujących żeli: rozgrzewające, chłodzące czy ukierunkowane na stymulację łechtaczki bądź sutków. Tego typu środki znajdziesz w ofercie wielu marek, na przykład System JO czy Wicked.

Jakie lubrykanty stymulujące wybrać?

Wybierając lubrykant stymulujący, kieruj się własnymi preferencjami. My polecamy otworzyć się na różne doznania. Możesz okazać się, że na przykład efekt chłodzenia w okolicach intymnych jest dokładnie tym, co działa na Ciebie najlepiej. Zwróć też uwagę, do jakich rodzajów aktywności seksualnej dany lubrykant jest dostosowany. Wśród żeli stymulujących znajdziesz warianty do seksu waginalnego, analnego czy do masażu erotycznego.

Zawsze zwracaj też uwagę na rodzaj lubrykantu - również w przypadku żeli stymulujących możemy wyróżnić formuły wodne, silikonowe czy hybrydowe. Dobierz je do rodzaju zabawy czy to rodzaju materiału z jakiego wyprodukowano akcesoria erotyczne, o jakie masz ochotę sięgnąć.

Jak używać lubrykantów stymulujących?

Lubrykanty stymulujące możesz stosować dokładnie tak samo, jak wszystkie inne środki do nawilżania intymnego. Możesz po nie sięgnąć dla własnego komfortu, cokolwiek robisz: masturbujesz się, uprawiasz seks czy wykonujesz zmysłowy masaż drugiej osobie.

Ze względu na stymulujące właściwości, lubrykanty, które znajdziesz w tej zakładce, warto wykorzystać podczas erotycznej gry we dwoje lub we dwie, która pobudzi Wasz apetyt na więcej. Dla podkręcenia doznań, możesz delikatnie dmuchać na pokryte stymulującym żelem miejsca intymne bliskiej osoby.

Mrowienie na skórze, pobudzenie stref erogennych, podkręcony do granic możliwości każdy dotyk i pocałunek - tak sobie wyobrażamy sobie udane preludium do seksu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: