Darmowa przesyłka kurierem | - 10% na produkty LGBTQIA 

WEGAŃSKIE PREZERWATYWY PREMIUM COLA GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Obudź w sobie pasję z wegańskimi kondomami Glyde o zapachu i smaku coli.

Kondomy renomowanej australijskiej marki Glyde to produkt, którego na rynku jeszcze nie było. Dzięki nim możesz mieć wszystko - są wegańskie, pyszne, a ich produkcja i sprzedaż opiera się na zasadach sprawiedliwego handlu Fair Trade. 

Kondomy Glyde Cola posiadają certyfikat Vegan Society. Do ich produkcji nie jest używana kazeina, czyli białko mleka krowiego.

Jeszcze bardziej świadomy seks to jeszcze więcej przyjemności. 

WEGAŃSKIE PREZERWATYWY PREMIUM COLA GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

Nasza ulubiona zasada: bardziej świadomy seks to jeszcze więcej radości i pożytku dla wszystkich.

Kondomy renomowanej australijskiej marki Glyde Health to znakomita alternatywa dla osób, którym zależy na etycznym stylu życia.

W przeciwieństwie do wielu kondomów dostępnych na rynku, do produkcji tych marki Glyde nie używa się kazeiny, czyli białka mleka krowiego, a składniki naturalnego pochodzenia: naturalny malezyjski kauczuk z ekologicznych upraw oraz wyciąg z ostu.

To produkt etyczne, powstające zgodnie z zasadami fair trade, czyli sprawiedliwego handlu i poszanowaniem środowiska. Mogą poszczycić się prestiżowym certyfikatem Towarzystwa Wegańskiego, czyli Vegan Society.

Gumki Glyde Cola posiadają zaskakujący smak i zapach coca-coli, który zawdzięczają naturalnym składnikom. Nie znajdziesz w nich parabenów, talku, glutenu, środków plemnikobójczych, sztucznych konserwantów i barwników – nic więc nie podrażni twojej delikatnej skóry, ani nie będzie powodem alergii.

Przetestowane elektronicznie w nowoczesnych laboratoriach kondomy gwarantują ci w 100% bezpieczny i komfortowy seks. Chociaż stosunkowe cienkie, charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i odpornością. 


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

glyprezcol

Opis

Rozmiar
Szerokość 53 mm, długość 180 mm,grubość: 0.062 mm
Opakowanie
10 sztuk
Dodatkowe:
Cylindryczny kształt, smak coli
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: