Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Aktywne filtry

Wibratory zdalnie sterowane - co to takiego?

Wibratory zdalnie sterowane to rodzaj zaawansowanych technologicznie zabawek erotycznych, które mogą na różne sposoby wnieść powiew świeżości w Twoje życie erotyczne. Tego “technologiczne zaawansowania” wcale nie trzeba się obawiać, bo jego celem jest właśnie to, żeby możliwe było kompletne zapomnienie o gadżetach między nogami i oddanie się we władanie rozkoszy.

A teraz do rzeczy: co wyróżnia ten typ urządzeń? Sterowane są nie na przyciski w obudowie (chociaż też mogą je posiadać jako alternatywę), a za pomocą pilota lub telefonu komórkowego czy tabletu, na który należy ściągnąć specjalną, dedykowaną danemu wibratorowi, aplikację.

W wielu modelach tego typu zabawek erotycznych można tworzyć własne wzory wibracji za pomocą dotyku palcem ekranu smartfonu, sterować urządzeniem za pomocą głosu czy dźwięków ulubionej piosenki. Niektóre interaktywne wibratory, takie jak chociażby Ella Neo marki Svakom, mają możliwość synchronizacji z… filmami!

Jak działają zdalnie sterowane wibratory erotyczne?

Niektóre wibratory zdalnego sterowania można obsługiwać na określoną odległość (bo wyposażone są w czujniki Bluetooth), nad innymi bez problemu przejmiemy kontrolę z drugiego końca świata. Po co? Po pierwsze po to, żeby samodzielnie stworzyć sobie najbardziej komfortowe warunki do orgazmu, prawie bez użycia rąk, a po drugie po to, żeby o orgazm przyprawić kochanka lub kochankę, znajdujących się daleko od nas. Ciekawą propozycją są wibratory na pilota o mikro rozmiarach, które można wsunąć do majtek przed wyjściem na uczelnię czy do biura.

Bestsellery wśród sterowanych pilotem lub aplikacją wibratorów

Najlepsze wibratory erotyczne zdalnego sterowania? Pierwsze miejsca na liście bestsellerów stale się zmieniają, co jest zasługą wybitnie kreatywnych producentów, regularnie dostarczających kolejne imponujące nowości. Jeśli szukasz ciekawych wibratorów, które możesz obsłużyć pilotem lub za pomocą aplikacji, sprawdź łechtaczkowo-waginalny model Eidolon marki Magic Motion, wibrator dla par Chorus We-Vibe, masażer łechtaczki Baby Star Bullet Zalo czy masażer prostaty i punktu G Primo Svakom. Wszystkie łączy nie tylko nowoczesny mechanizm działania, ale też najwyższa jakość wykończenia i bardzo ciekawy design.

Modne kolory, szlachetne zdobienia, intrygujące faktury i przyjemne w dotyku materiały (takie jak król wśród erotycznych surowców, silikon medyczny) cechują urządzenia, wobec których mamy dylemat: obsługiwać na odległość czy nigdy nie wypuszczać z rąk.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: