Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Kupując dowolny produkt w sklepie, majtki Girls Watch Porn My Body, My Rules taniej o 10 zł

Filtruj według

Cena
57 397
Producenci
więcej... mniej

kulki waginalne

25 produkty.

Kulki gejszy, nazywane też kulkami waginalnymi lub kulkami rozkoszy to nie tyle gadżet erotyczny, co twoja osobista, intymna siłownia. Pomaga ćwiczyć mięśnie dna macicy, czyli mięśnie Kegla, tak samo, jak hantle podczas ćwiczeń na bicepsy. Kulki znane są od IV wieku – dzięki nim można zadbać o zdrowie, poprawić samopoczucie, zwiększyć radość z seksu. To same zalety! Wybierz nowoczesne kulki Kegla z oferty sklepu Lula Pink. Są bezpieczne dla ciała, łatwe w aplikacji i superproste w czyszczeniu. A do tego wyglądają jak designerski gadżet, który po prostu zapragniesz mieć na własność. Może zadbasz też o zdrowie swoich najbliższych i...Read more

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Kulki gejszy, nazywane też kulkami waginalnymi lub kulkami rozkoszy to nie tyle gadżet erotyczny, co twoja osobista, intymna siłownia. Pomaga ćwiczyć mięśnie dna macicy, czyli mięśnie Kegla, tak samo, jak hantle podczas ćwiczeń na bicepsy. Kulki znane są od IV wieku – dzięki nim można zadbać o zdrowie, poprawić samopoczucie, zwiększyć radość z seksu. To same zalety! Wybierz nowoczesne kulki Kegla z oferty sklepu Lula Pink. Są bezpieczne dla ciała, łatwe w aplikacji i superproste w czyszczeniu. A do tego wyglądają jak designerski gadżet, który po prostu zapragniesz mieć na własność. Może zadbasz też o zdrowie swoich najbliższych i podarujesz kulki waginalne w prezencie? Zaletą większości modeli z naszej oferty jest dyskretne, eleganckie etui do przechowywania. Znakomitym rozwiązaniem są progresywne kulki gejszy, dostępne w zestawie. Jak to działa? Po prostu wybierasz taki rozmiar kulki, jaki ci odpowiada, na przykład zwiększając obciążenie wraz z oprawą intymnej kondycji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: