Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

Kochajmy się bezwstydnie!

Lula Pink Sex Boutique & Blog

Sklep Lula Pink jest małym biznesem tworzonym przez grupę ludzi otwartych na nowe doświadczenia, którzy lubią zabawę, ale też chcieliby choć odrobinę zmienić świat. Postanowiliśmy otworzyć nasz Sex Boutique, ponieważ w ten sposób możemy połączyć dwie rzeczy, które kochamy: hedonizm i aktywizm. Chcemy zbudować przedsiębiorstwo, w którym zaangażowanie społeczne i działalność charytatywna idą w parze z dbałością o satysfakcję klienta.

Seks jest polityczny

Seks to najbardziej intymna i delikatna sfera naszego życia, nie można jednak zapomnieć o tym, że seks jest także polityczny. Nie chcemy, aby rząd, władze kościelne, instytucje decydowały o naszych związkach, ciałach, ingerowały w życie seksualne ustawami, zakazami, moralizatorstwem, jednocześnie tabuizując wiele obszarów skomplikowanej, ludzkiej seksualności. Chcemy wprowadzenia tematu seksu do dyskursu publicznego bez wstydu, kompleksów i uprzedzeń. Walczyć z wykluczeniem, nietolerancją i dyskryminacją. Zrobić hałas i stworzyć sekspozytywną społeczność.

Z naszej strony

5% naszych dochodów pochodzących z zakupionych przez Was produktów znajdujących się w kategorii PROMOCJE, będzie wędrowało na wcześniej ustalony cel – organizację, fundację, akcję. Pomagając innym, sami zyskacie 5% zniżki, tym samym, mamy nadzieję, sprawimy odrobinę radości wszystkim! Środki przekażemy po wyczerpaniu puli wyznaczonych na dany cel produktów.

W co wierzymy?

Wierzymy w Samoafirmację.

Osoby akceptujące siebie, świadome swojej seksualności są bardziej pewne siebie, łatwiej jest im szczerze rozmawiać o swoich potrzebach, a także stawiać granice – powiedzieć „nie” w sytuacjach niewygodnych, czy wyjść z toksycznej relacji.

Wierzymy w Queer.

Nasze tożsamości i preferencje seksualne są tak różne, jak różne są nasze gusta kulinarne ;). Wierzymy w swobodną ekspresję seksualną i samostanowienie o niej. Jeśli zastanawiasz się „czy jestem normalny/normalna?”. Przestań. Jesteś. Akceptujemy Cię i wspieramy, dopóki Twoje zachowania seksualne są bezpieczne i świadome.

Wierzymy w Feminizm.

Nawet jeśli nie lubisz tego słowa, to mamy nadzieję, że sklep wolny od heteronomatywnego dyktatu, stereotypowych ról płciowych, seksistowskich, mizoginistycznych opakowań itd. przypadnie Ci do gustu. Uznajmy, że wobec orgazmu wszyscy jesteśmy równi. Możemy bez względu na płeć czerpać radość ze swojej cielesności.

Wierzymy w Seks.

Eros napędza nas do życia, działania, kreatywności. Seks jest bezinteresowną, twórczą, zmysłową, równie cielesną co duchową siłą, która wymyka się codzienności, rutynie, nudzie. Wystarczy impuls, szept, dotyk, żebyśmy poczuli się szczęśliwi. Seks to rozkosz, a rozkosz to nadmiar, który pozwala na poszerzanie horyzontów, przekraczanie granic. Czy taką siłę można zamknąć w szafie?

Co sprzedajemy?

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wachlarz produktów. Wybrane przez nas gadżety erotyczne są wysokiej jakości, wykonane z atestowanych i bezpiecznych dla ciała materiałów. Oprócz wprowadzenia znanych i popularnych marek, które dostępne są także w innych sklepach, nawiązałyśmy współpracę z feministycznymi oraz wspierającymi LGBTQ start-upami, a także producentami działającymi w oparciu o Zasady Sprawiedliwego Handlu. W naszej ofercie znajdą dla siebie co nie co także weganie. Współpracujemy z polskimi młodymi artystami, grafikami, tatuatorami, którzy wzbogacają naszą ofertę pracami dostępnymi w postaci printów na koszulkach, torbach, plakatach etc.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim przyjaciółkami. Lula Pink to projekt dwóch dziewczyn – Marty i Agaty, jednak materializacja naszej zielonej kosmitki Luli nie odbyłaby się bez wsparcia całej grupy znajomych i osób sympatyzujących z pomysłem, którzy wspólnie z nami pracują bez wytchnienia.

Marta B. - z wykształcenia filolożka i socjolożka. Z pasji zajmuje się seksem. Chciała stworzyć miejsce przyjazne dla siebie i innych, dlatego powstała Lula – seksbohaterka z blogiem i sklepikiem. Ma ambicję stworzyć z Luli projekt edukacyjny i społeczny, żeby jak najwięcej dziewczyn i chłopaków mogło nauczyć się czerpać przyjemność z seksu i uprawiać go w świadomy sposób.

Agata – postara się, by to wszystko się ziściło. Wierzy w miłość, wierzy w ludzi, wierzy, że kropla drąży skałę. Polonistka z wykształcenia, przedsiębiorczyni z przypadku, aktywistka z powołania. W Luli Pink pilnuje formalności i całej reszty ekipy, żeby całkowicie nie odpłynęła w świat erotycznych fantazji. Trzyma rękę na pulsie. Jej ulubione słowo: cipsko!

About us

LULA PINK SEX BOUTIQUE & BLOG is both a platform promoting a sex-positive approach and a space to freely express one's sexuality. We hope that in collaboration with you we are going to create a community that will talk about sex bravely, honestly, thoroughly and with no prejudice.

Who's Lula Pink? A superheroine born of erotic dreams and fantasies - an alter ego of the shop's originator - Marta, that thanks to the cooperation with a friend - Agata - could materialize in the form of a shop and a blog open to a vivid spectrum of human sexuality.

Who's Marta? A hedonist and a hopeless dreamer. She thinks that pleasure and delight are the driving force to action, allowing us to slip away from the routine and boredom of everyday life.

Who's Agata? No one knows who Agata is. She's told to be a nice, people-loving person, so she's probably a lunatic. A worshiper of ideas such as body-positive, self affirmation and pursuing to be yourself in all branches of life - the sexual included. Her self is a process, a synthesis reaction, sawdust and ruins.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: