Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 69,00 zł

KOŁA WARTENBERGA 2 produkty.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

KÓŁECZKO Z KOLCAMI WHEEL OF PLEASURE SHOTS OUCH!

Kochamy gadżety nieoczywiste! Takie, które na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, niczym element gospodarstwa domowego.

I owszem, SHOTS OUCH! WHEEL OF PLEASURE można zaliczyć do takich narzędzi, jednak jego miejsce jest nie w kuchni, nie w korytarzu lecz w Waszej sypialni (lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu, w którym lubicie się zabawić).

SHOTS OUCH! WHEEL OF PLEASURE oprócz tego, że jest nieoczywisty w swoim wyglądzie, jest także nieoczywisty w użytkowaniu. Bo naprawdę oferuje Ci dużo możliwości – od delikatniejszych i bardziej sensualnych zabaw, po ostrzejsze i pikantniejsze praktyki sado-maso.

Jesteś ciekawy co to za gadżet?

69,00 zł Cena

KÓŁECZKO Z KOLCAMI WHEEL OF TEASE OUCH!

Masaż może być jeszcze bardziej emocjonującym i elektryzującym doświadczeniem…

Wystarczy odpowiedni sprzęt (a właściwie to całkiem mały gadżecik, który zmiesi się do każdej torebki/teczki/plecaka), by przenieść się na inny poziom przyjemności czerpanej z dotyku…

Przyjemności a może bólu? Wszystko zależy od Was i Waszych indywidualnych preferencji. Powiększ swoją kolekcję akcesoriów o SHOTS OUCH! WHEEL OF TEASE, by zaoferować swojemu partnerowi/swojej partnerce zupełnie inne, nowe cielesne doznania!

64,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: