Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

przeglądaj kategorie

Aktywne filtry

Kółko, zwane również czasem „wiatraczkiem Wartenberga” wzięło swoja nazwę od nazwiska wynalazcy tegoż narzędzia słodkich tortur. Pierwotnie "kolczaste" koło służyło do badania odruchów skóry w badaniach neurologicznych. Obecnie chętnie wykorzystywane jest podczas zabaw kink / BDSM. Szczególne zastosowanie zyskało w praktykach „medical play”, w ramach których często wykorzystywane są narzędzia medyczne i chirurgiczne.

Czym jest kółko Wartenberga?

To stalowe kółko o średnicy kilku centymetrów zakończone ostrymi kolcami, zamontowane do uchwytu. W zależności od modelu, możesz znaleźć opcje z jednym stalowym dyskiem kilkoma - dla jeszcze bardziej intensywnych doznań. Stosowane może być jako forma stymulującego, pikantnego masażu, natomiast w ramach praktyk BDSM używa się go - jak wspomniałyśmy wcześniej - jako narzędzia słodkich tortur... Zwłaszcza w miejscach szczególnie wrażliwych na bodźce!

Co poleca Lula Pink?

W naszym sklepie znajdziecie między innymi kółeczko z kolcami Wheel Of Pleasure Shots Ouch! To swoista „wariacja” na temat standardowego koła Wartenberga, gdyż zamiast dysku producent zamontował szeroki wałeczek najeżony stalowymi kolcami na całej powierzchni. To świetne rozwiązanie, gdyż siła nacisku rozkłada się na większej powierzchni zwiększając seksualne doznania, jednocześnie zmniejszając ryzyko uszkodzenia skóry.

Zasady bezpieczeństwa

Pamiętajcie, aby odpowiednio dozować siłę nacisku podczas stosowania koła i nie przebić skóry. Chyba, że zależy Wam na rozkosznych śladach ;-). Po każdym użyciu, gadżet obowiązkowo należy starannie zdezynfekować, by podczas kolejnej zabawy nie doszło do zakażenia skóry.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: