Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na produkty z kategorii "wibratory króliczki" hasło: somebunny | Niespodzianka do zakupów 500+

KOŁA WARTENBERGA 1 product.

Wyobraź sobie niewielkie, ostre kolce wbijające się w Twoją skórę podczas erotycznego masażu. O tak, to ten moment, w którym ból i przyjemność stają się jednością. Delikatne uszczypnięcia wywołują gęsią skórkę, rozbudzają zmysły, sprawiają, że ciało staje się wrażliwe na najdelikatniejsze bodźce. 

To świetny gadżet dla miłośników zabaw spod znaku BDSM, fanów fetyszu medycznego, ale także niepoprawnych romantyków i romantyczek. Poziom bólu zależy od mocy nacisku. Masaż kolczastym kołem może być naprawdę delikatny i zmysłowy. 

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

KÓŁECZKO Z KOLCAMI WHEEL OF PLEASURE SHOTS OUCH!

Kochamy gadżety nieoczywiste! Takie, które na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, niczym element gospodarstwa domowego.

I owszem, SHOTS OUCH! WHEEL OF PLEASURE można zaliczyć do takich narzędzi, jednak jego miejsce jest nie w kuchni, nie w korytarzu lecz w Waszej sypialni (lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu, w którym lubicie się zabawić).

SHOTS OUCH! WHEEL OF PLEASURE oprócz tego, że jest nieoczywisty w swoim wyglądzie, jest także nieoczywisty w użytkowaniu. Bo naprawdę oferuje Ci dużo możliwości – od delikatniejszych i bardziej sensualnych zabaw, po ostrzejsze i pikantniejsze praktyki sado-maso.

Jesteś ciekawy co to za gadżet?

69,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: