Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

PREZERWATYWY FAIR SQUARED ORIGINAL
  • PREZERWATYWY FAIR SQUARED ORIGINAL

PREZERWATYWY FAIR SQUARED ORIGINAL

Fair Squared
45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Kondomy Original to bestseller niemieckiej marki Fair Squared!

Fair Squared Original to klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu: cienkie, niemal niewyczuwalne, wzbogacone delikatnym środkiem lubrykującym, zapewniają i przyjemność, i bezpieczeństwo. 

O produkcji prezerwatyw Fair Squared Original nie używa się żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Mogą z nich korzystać weganie.

Prezerwatywy wyprodukowano w Niemczech, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Produkcja CO2 - neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla.

PREZERWATYWY FAIR SQUARED ORIGINAL

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 6 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Prezerwatywy Original Fair Squared to prawdopodobnie najlepsze gumki, z którymi zetknie Twój penis!

Niemiecka marka Fair Squared słynie ze swojego podejścia do biznesu – korzysta wyłącznie z najlepszych składników, dba o prawa pracowników i środowisko naturalne.

Fair Squared Original to kondomy delikatnie nawilżane, przez co łatwiej je założyć. Są bezpieczne dla skóry i odpowiednie dla wegan.

Do ich produkcji nie użyto żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego, takich jak kazeina, czyli białko mleka krowiego. Powstają wyłącznie z naturalnego lateksu z organicznych upraw.

Są cienkie, przezroczyste, pozbawione środka plemnikobójczego. Trwałe, wytrzymałe i odporne, zapewniają bezpieczeństwo podczas Twoich ulubionych erotycznych zabaw. Posiadają cylindryczny kształt i zbiorniczek.

Marka Fair Squared zajmuje się nie tylko produkcją prezerwatyw czy środków do higieny, ale też sadzeniem drzew kauczukowych, z których pozyskiwany jest naturalny lateks.

Teraz możesz sobie pozwolić na jeszcze bardziej świadomy, a przez to przyjemny seks.

CECHY

faiprezorg

Opis

Materiał
Naturalny lateks certyfikowany
Rozmiar
Szerokość 54 mm, długość 200 mm
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: