Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

  Szybka i dyskretna wysyłka! Kurierem na terenie Polski zawsze za darmo!

przeglądaj kategorie

cipkowe wellness

223 produkty.

Dlaczego warto dbać o swoją waginę? Po to, żeby ją rozpieścić i uszczęśliwić! Zdrowie intymne i satysfakcja seksualna to rzeczy, na które zasługujesz. Poświęć miejscom intymnym tyle samo uwagi i troski, co pielęgnacji twarzy i reszty...Read more

Pokazano 1-36 z 223 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto dbać o swoją waginę? Po to, żeby ją rozpieścić i uszczęśliwić! Zdrowie intymne i satysfakcja seksualna to rzeczy, na które zasługujesz. Poświęć miejscom intymnym tyle samo uwagi i troski, co pielęgnacji twarzy i reszty ciała. Niech pieszczoty łechtaczki, warg sromowych, każdego centymetra kwadratowego Twojego łona na zawsze wpiszą się na listę rytuałów.

Cipkowe wellness, czyli wszystko co najlepsze dla Twojej waginy

Nie oglądaj się na innych, tylko rób sobie dobrze tak, jak lubisz i kiedy masz na to ochotę. Dzięki temu, będziesz nie tylko spełniona seksualnie i niezależna, ale też lepiej zorientowana w tym, czego oczekujesz od innych - nie tylko w seksie. Sprawdź, ile może się zmienić, gdy tylko okażesz swojemu ciału troskę i pozwolisz swojej cipce pobyć w centrum uwagi.

Jak dbać o zdrowie intymne i swoją cipkę?

Zanim zaczniesz kompletować akcesoria intymne, przede wszystkim zarezerwuj dla siebie czas wolny, który umożliwi Ci odprężenie się i rozpoczęcie podróży, której celem będzie odkrywanie cielesnych przyjemności. Postaraj się znaleźć chwilę, żeby bliżej przyjrzeć się własnym pragnieniom, wsłuchać się w potrzeby swojego ciała podczas błogiego nicnierobienia...

Sięgnij po gadżety erotyczne, które pozwolą Ci zrealizować najskrytsze pragnienia!

Masażery łechtaczkowe zadbają o Twoją klitoris, dostarczając porcji pieszczot do jednej z najsilniej unerwionych stref erogennych. Wybierz klasyczny stymulator wibrujący lub bezdotykowy masażer powietrzny lub soniczny.

Kulki gejszy są najlepszym przyjacielem każdej kobiety i osoby z waginą - w przeciwieństwie do diamentów - pełnią praktyczną funkcję i sprzyjają zdrowiu intymnemu, pozwalając wzmocnić mięśnie dna miednicy.

Szczególne miejsce w kategorii akcesoriów intymnych poprawiających jakość życia seksualnego osób z waginą zajmują dilatory, zwane także rozszerzaczami pochwy. Dilatory waginalne to akcesoria terapeutyczne, które docelowo prowadzą do zmniejszenia dyskomfortu podczas seksu. Niwelują ból odczuwany podczas penetracji lub nawet podjęcia próby odbycia stosunku.

Pompki waginalne to takie wzmacniacze przyjemności seksualnej. Ich celem jest zwiększenie wrażliwości w określonych obszarach cipki, dzięki czemu masturbacja, stosunek seksualny i każdy inny rodzaj gry erotycznej, obejmujący stymulację waginy, staje się przyjemniejsza.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: