Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Z hasłem: herdocs wszystkie produkty są tańsze o 10%

Filtruj według

Cena
54 1782
Producenci
więcej... mniej

pakery ftm

14 produkty.

Paker FTM to gadżet, który poprawia jakość życia transpłciowych mężczyzn, którzy nie przeszli korekty płci, ale chcą czuć się komfortowo, mają odpowiednio wypełnioną bieliznę czy sikając na stojąco.

Co to jest paker FTM?

Paker FTM to swoista proteza penisa, miękka i realistyczna w odczuciu, którą można nosić w bieliźnie przez cały dzień! Oprócz pakerów do codziennego użytku, wśród proponowanych przez nas modeli znajdziesz też pakery STP (stand to pee), pozwalające na komfortowe oddawanie moczu w “męskiej” pozycji, czyli na stojąco. Taka proteza penisa posiada...Read more

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Paker FTM to gadżet, który poprawia jakość życia transpłciowych mężczyzn, którzy nie przeszli korekty płci, ale chcą czuć się komfortowo, mają odpowiednio wypełnioną bieliznę czy sikając na stojąco.

Co to jest paker FTM?

Paker FTM to swoista proteza penisa, miękka i realistyczna w odczuciu, którą można nosić w bieliźnie przez cały dzień! Oprócz pakerów do codziennego użytku, wśród proponowanych przez nas modeli znajdziesz też pakery STP (stand to pee), pozwalające na komfortowe oddawanie moczu w “męskiej” pozycji, czyli na stojąco. Taka proteza penisa posiada specjalny system przypominający prawdziwą cewkę moczową, otwierający się dopiero w trakcie sikania.

Jeśli chcesz oszczędzić sobie zagadkowych spojrzeń, pytań czy wątpliwości, wybierz odpowiedni paker dla siebie i wzmocnij swoje poczucie pewności siebie. Pakery to rozwiązanie dedykowane również mężczyznom po operacjach i wypadkach, osobom z zaburzeniami płci (interseksualnym), niebinarnym płciowo.

Jaki powinien być idealny paker FTM?

Taki gadżet, jak paker FTM pełni szczególną rolę. Ma wpływ na poczucie komfortu i pewności siebie, dlatego warto starannie przemyśleć jego wybór. Ten idealny powinien wyglądać realistycznie, być wygodny w użytkowaniu i wystarczająco trwały - wszystko po to, żeby bez obaw można go było codziennie używać. Zanim zakupisz protezę, przekonaj się, że forma jak najbardziej przypomina prawdziwe genitalia. Najlepiej, jeśli posiada starannie opracowane szczegóły anatomiczne: drobne krostki, fałdki, precyzyjnie oddany napletek.

W naszym sklepie przedstawiamy Ci pakery FTM wszystkich wiodących marek, znanych z produkowania tego typu akcesoriów: Blush, Calexotics, Mr. Limpy. Wykonane z najwyższej jakości materiału, takiego jak silikon, są odpowiednio przyjemne w dotyku, miękkie i bezpieczne nawet w przypadku długotrwałego kontaktu ze skórą.

W naszej ofercie znajdują się pakery FTM w szerokiej gamie rozmiarów i odcieni - możesz bez trudu dopasować odpowiednią opcję dla siebie! Jakość będzie też kluczowa w przypadku protez do sikania, wymagających specjalnej technologii dla najlepszego komfortu i najmniej skomplikowanej obsługi.

Za naszym pośrednictwem możesz także zakupić hiperrealistyczne pakery marki Emisil.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: