Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

przeglądaj kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 62,00 zł - 239,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Paker poprawia jakość życia transpłciowych mężczyzn i niektórych osób niebinarnych. Daje poczucie odpowiednio wypełnionej bielizny, umożliwia sikanie na stojąco, a w niektórych wersjach także seks penetracyjny jako strona aktywna.

Co to jest paker?

Paker to swoista proteza penisa, miękka i realistyczna w odczuciu, którą można nosić w bieliźnie przez cały dzień! Oprócz pakerów do codziennego użytku, wśród proponowanych przez nas modeli znajdziesz też pakery STP (stand to pee), pozwalające na komfortowe oddawanie moczu na stojąco.

Taka proteza penisa posiada specjalny system przypominający prawdziwą cewkę moczową, otwierający się dopiero w trakcie sikania. Jeśli chcesz oszczędzić sobie zagadkowych spojrzeń, pytań czy wątpliwości, wybierz odpowiedni paker dla siebie i wzmocnij swoją pewność siebie.

Pakery to rozwiązanie dedykowane również cis mężczyznom po operacjach i wypadkach, niektórym osobom o zróżnicowanym rozwoju płciowym (interpłciowym) czy niebinarnym.

Jaki powinien być idealny paker?

Taki gadżet, jak paker pełni szczególną rolę. Ma wpływ na poczucie komfortu i pewności siebie, dlatego warto starannie przemyśleć jego wybór. Ten idealny powinien być wygodny w użytkowaniu i wystarczająco trwały - wszystko po to, żeby bez obaw można go było codziennie używać. Zanim zakupisz protezę, przekonaj się czy jej wygląd Ci odpowiada. Jeśli zależy Ci na realizmie najlepiej, jeśli będzie posiadał starannie opracowane szczegóły anatomiczne: drobne krostki, fałdki, precyzyjnie oddany napletek.

W naszym sklepie przedstawiamy Ci pakery wszystkich wiodących marek, znanych z produkowania tego typu akcesoriów: Blush, Calexotics, Mr. Limpy. Wykonane z najwyższej jakości materiału, takiego jak silikon, są odpowiednio przyjemne w dotyku, miękkie i bezpieczne nawet w przypadku długotrwałego kontaktu ze skórą. W naszej ofercie znajdują się pakery w szerokiej gamie rozmiarów i odcieni - możesz bez trudu dopasować odpowiednią opcję dla siebie!

Jakość będzie też kluczowa w przypadku protez do sikania, wymagających specjalnej technologii dla najlepszego komfortu i najmniej skomplikowanej obsługi. Za naszym pośrednictwem możesz także zakupić hiperrealistyczne pakery marki Emisil.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: