Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

Odkrywanie i zaspokajanie potrzeb seksualnych to często delikatny, złożony proces poznawania siebie. Wymagający troski i zrozumienia. Jest to również często… dobra zabawa i przyjemność.

Wiemy o tym.

Wiemy też, że dobra zabawa nie będzie miała miejsca bez gadżetów odpowiedniej jakości.

W świecie Luli Pink przywiązujemy wagę do procesu powstawania produktów. Cały asortyment dostępny w naszej ofercie jest pieczołowicie selekcjonowany. Uważnie przyglądamy się tworzywom, niuansom i szczegółom.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zdrowie - również to seksualne - jest najważniejsze. Pilnujemy, by wszystkie gadżety były dla Ciebie bezpieczne. Wszystkie nasze produkty są oryginalne. Powstają przy użyciu materiałów najwyższej klasy, przyjaznych i certyfikowanych. W trosce o Twój komfort.

Różnorodność, wolność i… jakość

W naszym butiku znajdziesz produkty Fair Trade i wegańskie. Wolność i różnorodność to wartości na stałe wpisane w nasze funkcjonowanie, od początku istnienia marki Lula Pink. Dlatego obok prezerwatyw, wibratorów, kulek gejszy i lubrykantów, znajdziesz także gadżety LGBTQIA, Kinky i BDSM.

Nasze ciała zasługują na to, co najlepsze. Sięgajmy więc nie tylko po akcesoria, które są piękne i nowoczesne, ale przede wszystkim - jakościowe i bezpieczne. Nie ma przy tym uniwersalnej zabawki erotycznej, która zadowoliłaby każdą osobę. Seksualność to droga, która często bywa zawiła.

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu dla siebie? Możesz na nas liczyć! Zapoznaj się z naszym poradnikiem. Śmiało możesz też pisać na kontakt@lulapink.pl.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: