Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

Aktualne ceny asortymentu z oferty sklepu Lula Pink znajdziesz w opisach produktów. Podane wartości zawierają podatek VAT i wszystkie koszty dostawy.

Przesyłka gratis

Przesyłkę masz od nas gratis. Wystarczy, że dokonasz przedpłaty i wybierzesz kuriera InPost jako dostawcę paczki.

Jak opłacić zamówienie?

Masz do wyboru różne formy płatności:

  • Za pobraniem (zapłacisz gotówką kurierowi przy odbieraniu zamówienia)
  • Przelew tradycyjny - numer konta do wpłat to 35 1090 1450 0000 0001 3412 8897
  • Szybki przelew internetowy przez platformę przelewy24.pl
  • Płatność kartą kredytową

Polecamy wybranie szybkiej płatności internetowej. To najwygodniejszy sposób opłacenia zamówienia. Po wskazaniu tej formy płatności przejdziesz bezpośrednio do platformy, w której wskażesz swój bank i wykonasz przelew elektroniczny.

Czas realizacji zamówienia

Sklep Lula Pink realizuje zamówienia niezwłocznie po otrzymaniu płatności. Wyjątkiem jest wybranie metody płatności „za pobraniem”. Te zamówienia wysyłamy przed zaksięgowaniem przelewu.

Pośrednicy płatności

Nie ponosimy odpowiedzialności za działanie pośredników płatności. Jeśli podczas opłacania zamówienia napotkasz problem z którymś z pośredników, np. bankiem, operatorem karty płatniczej lub platformą do przelewów internetowych, to do nich musisz zgłosić ewentualne reklamacje.

Potrzebujesz faktury?

Jeśli potrzebujesz faktury, wystarczy, że wyrazisz zgodę na jej wystawienie w formularzu zamówienia. Tam znajdziesz też możliwość wpisania niezbędnych danych. Dokumenty przesyłamy w formie tradycyjnej lub elektronicznej.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: