Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

Powiemy wprost - Lula Pink nie istnieje tylko po to, by sprzedawać wibratory i dilda. Od samego początku przyświecają nam idee samoafirmacji i świadomej eksploracji seksualności. W każdym jej wymiarze i odcieniu. Butik z sex akcesoriami to dla nas tylko jedno z narzędzi. Równie ważny jest blog. Znajdziesz tam najróżniejsze teksty, od recenzji gadżetów i nowości, po felietony oraz wywiady.

Cel istnienia tego wszystkiego jest jeden - odnaleźć, zrozumieć i pokochać siebie. Pomóc Ci na Twojej własnej drodze do pełnej akceptacji. Dostrzeżeniu swojego piękna.

I osiągnięciu bajecznego orgazmu. Wielokrotnie.

Dlatego możesz nas zapytać o co chcesz.

Potrzebujesz pomocy w wyborze pierwszego wibratora? Napisz do nas.

Wahasz się? Gubisz się w ofercie pulsatorów i masażerów prostaty? A może nie wiesz, czym różnią lubrykanty na bazie wody, silikonu lub olejku? To nic złego. Każdy kiedyś był w tym miejscu. Nie bój się pytać. Pomożemy. Od tego jesteśmy.

Chętnie opowiemy Ci o technologiach i nowościach. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane ze składaniem zamówienia i jego dostawą.

A może chcesz nawiązać współpracę?

Chętnie obejmiemy matronat nad wszelkimi inicjatywami spójnymi z naszymi ideami. Prowadzimy również edukujące warsztaty i spotkania. Działamy wspólnie z licznymi markami, artystami i aktywistami. Wspieramy ruch LGBTQIA. Walczymy z przemocą wobec kobiet. Masz pomysł? Skontaktuj się z nami.

Czekamy na Was

Marta i Agata.

Zadzwoń lub napisz:

+ 48 695 276 756

+48 535 178 348

kontakt@lulapink.pl

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: