PREZERWATYWY RED RIBBON GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Glyde Condoms produkuje jedne z najbardziej znanych na świecie wegańskich kondomów. Są nie tylko przyjazne rodowisku, ale do tego powstają zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu. To znaczy, że podczas ich produkcji nikt nie cierpi!

Kondomy Glyde Red Ribbon wyprodukowane zostały bez dodatku kazeiny, czyli białka mleka krowiego. Posiadają certyfikat Vegan Society (Towarzystwa Wegańskiego).

Model Red Ribbon powstał po to, żeby przypomnieć, że prezerwatywy chronią przed wirusem HIV, a w rezultacie - AIDS.

Red Ribbon podobnie jak inne kondomy Glyde Condoms, nie posiadają dodatkowych substancji plemnikobójczych, talku, glutenu czy parabenów. Mają czerwony kolor.

Opis

Glyde Condoms to australijska marka, która słynie z produkcji wegańskich kondomów klasy premium. Są etyczne i wyprodukowane w oparciu o zasady sprawiedliwego handlu. Model Red Ribbon dodatkowo uświadamia, że prezerwatywy chronią przed zarażeniem wirusem HIV, a w efekcie przed AIDS. W przeciwieństwie do innych kondomów na rynku, do produkcji tych Glyde nie używa się kazeiny, białka mleka krowiego, w wyciąg z ostu i naturalny lateks. Jako nieliczne na rynku mogą poszczycić się certyfikatem Vegan Society, czyli Towarzystwa Wegańskiego. Produkowane w Malezji kondomy Glyde zapewniają radość z bezpiecznego seksu i są odpowiednie dla wegan. Red Ribbon, podobnie jak inne kondomy australijskiej marki Glyde, nie zawierają talku, środka plemnikobójczego, glutenu, sztucznych aromatów. Bezwonne i bezsmakowe. Mają piękny, czerwony kolor, który zawdzięczają naturalnym barwnikom. Ciesz się jeszcze bardziej świadomym seksem bez kompromisów!

Szczegóły produktu

Materiał
Naturalny lateks
Rozmiar
53 mm szerkości, 180 mm długości

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password