Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

KLATKA EREKCYJNA PIPEDREAM FETISH FANTASY EXTREME CHASTITY BELT

179,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Zamknij swoją niepokorną, brykającą męskość w solidną klatkę z metalu, a kluczyk oddaj swojej Pani albo Panu. I grzecznie czekaj na litość, podczas gdy erekcja w więzieniu przyniesie Ci więcej mrocznej przyjemności, niż samo zaspokojenie Twoich potrzeb. 

Pipedream Extreme Chastity Belt wykonany jest z bezpiecznego dla ciała metalu. Kinky zabawka erotyczna zaprojektowana jest tak, żeby bez trudu ujmować każdą męskość. 

Klatka na penisa zamontowana jest na regulowanym pasku, który dostosuje się również do szerokich obwodów bioder. 

Zapięcie na kłódkę otwieraną kluczykiem gwarantuje bezpieczeństwo, ale jednocześnie sprawia, że bez woli Pani/Pana nie masz szans się wyswobodzić z pasa cnoty.

KLATKA EREKCYJNA PIPEDREAM FETISH FANTASY EXTREME CHASTITY BELT

179,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 0 w magazynie!

Marzysz o tym, żeby zostać niewolnikiem swojej Pani albo swojego Pana i oddać jej/jemu kontrolę nad tym, kiedy będziesz mógł się uwolnić i sobie ulżyć?

Zdecydujcie się na ekstremalnie podniecające doznanie i użyjcie męskiego pasa cnoty.

Pipedream w linii Festish Fantasy proponuje coś, od czego wytrawnym fetyszystom zmiękną kolana: wykonaną z polerowanej stali nierdzewnej klatkę na penisa z zapięciem w postaci kłódki. Jest tak zaprojektowana, żeby zmieścić każdą męskość, bez względu na kształt i rozmiar.

Klatka Extreme Chestity Belt osadzona jest na winylowym pasie biodrowym z fakturą kojarzącą się ze skórą aligatora. Dzięki temu, że posiada system łatwej regulacji, można go dopasować do wszystkich obwodów bioder i nosić pod ubraniem przez cały dzień. Kluczyki oddaj swojej Pani bądź swojemu Panu i dostosuj się do ich rozkazów. Niech Cię podnieca i zwodzi, a Ty rozkoszuj się bólem, jaki sprawia Ci erekcja w tym ciasnym więzieniu. Do paska można przypiąć też smycz, żeby jeszcze bardziej urozmaicić eksperymenty i ustalić podział ról. Metal, z którego wykonano klatkę, jest pozbawiony ftalanów i innych szkodliwych składników, dzięki czemu jest przyjazny dla ciała. Dla ułatwienia wkładania i wyjmowania penisa z więzienia, użyj odrobinę lubrykantu lub balsamu nawilżającego.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: