Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Klatka erekcyjna Rimba Male Chastity Device
  • Klatka erekcyjna Rimba Male Chastity Device
  • Klatka erekcyjna Rimba Male Chastity Device
  • Klatka erekcyjna Rimba Male Chastity Device

Klatka erekcyjna Rimba Male Chastity Device

Rimba
229,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Twój ptaszek nie rozwinie skrzydeł, dzięki klatce Rimba Male Chastity Device otworzysz za to wrota do zupełnie nowych doznań seksualnych

Klatka erekcyjna, czyli męski pas cnoty to gadżet BDSM dla każdej osoby z penisem, która pragnie totalnie uniemożliwić wzwód penisa oraz masturbację.

Pięknie skonstruowana klatka na penisa posiada precyzyjną konstrukcję, wyposażona jest w dwa pierścienie o różnej średnicy, które zapewniają cudowny dyskomfort, a także słodki ucisk i ból.

Klatka na penisa Rimba Male Chastity Device zapinana jest na kłódkę, do której kluczyk możesz oddać osobie dominującej.

Klatka erekcyjna Rimba Male Chastity Device

229,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Produkt dostępny na zamówienie

OPIS

Zapomnij o cnotach niewieścich, załóż osobie uległej pas cnoty na penisa, który jednak mało ma wspólnego z cnotliwością. Zapewnia za to superzabawę w klimacie BDSM

Rimba Male Chastity Device zapewnia, dzięki swojej sztywnej i nierozciągliwej konstrukcji pozawala na całkowite zniewolenie i uniemożliwienia erekcji oraz masturbacji. 

Klatka erekcyjna wykonana jest z chromowanego metalu wysokiej jakości. Pas cnoty na penisa zamykany jest na kłódkę, co sprawia, że uwięziony w klatce ptaszek nie wyzwoli się z jej intensywnego uścisku bez zgody strony dominującej.

Akcesorium BDSM zostało zaprojektowane w sposób, umożliwiający ścisnąć jądra i penisa mocno i jeszcze mocniej! W zestawie znajdziesz ringi o dwóch średnicach: 45 mm i 50 mm. 

Jak założyć klatkę erekcyjną? Nakładasz pierścień podtrzymujący klatkę erekcyjną wokół jąder, a klatkę wsuwasz na penisa w czasie spoczynku. Solidna, ale przewiewna i ażurowa konstrukcja zapewnia higieniczność i pozwala na swobodne sikanie bez zdejmowania klatki - pamiętaj jednak, żeby o pozwolenie poprosić wcześniej osobę dominującą.

Kluczyki do pasa cnoty Rimba Male Chastity Device możesz oddać osobie dominującej, która może zwodzić Cię i podniecać do granic podnicenia i wytrzymałości.

Wsadź penisa do seksownego więzienia i ciesz się nowym rodzajem doznań. Otwórz się na bodźce, które często umykają, gdy pożądaniem steruje Twój kutas!

Do zabawy użyj gęstego lubrykantu np. na bazie silikonu lub hybrydowego.

CECHY

Opis

Kolor
Srebrny
Materiał
Metal chromowany
Rozmiar
1 ring: średnica 45 mm, wewnętrzna: 35 mm; 2. ring: 50 mm, 40 mm

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: