

Klasyczny wibrator Fuck Green z wygodnym przewężeniem na środku jest w 100% wegański i podlega biodegradacji
Dostępne w dwóch kojących wzrok kolorach - różowym i zielonym - ekologiczne wibratory posiadają wiele funkcji wibracji.
Fuck Green to gadżet erotyczny w 100% wodoodporny, więc nie omieszkaj zabrać go do kąpieli!
OPIS
Sprzyjający anatomii osób z waginą kształt, nienagannie gładki, przyjemny w dotyku wibrator Fuck Green został wykonany z innowacyjnego materiału PLA, uzyskiwanego ze skrobi kukurydzianej. Fajnie, prawda?
Wibrator jest wegański, więc nie musisz totalnie martwić się o los zwierząt - przynajmniej podczas masturbacji wibratorem Fuck Green!
Jak opowiadamy o biodegradowalnych wibratorach, często - trochę żartem, trochę chyba nie... - pytacie, czy tego typu zabawka nie rozpuści się w cipce! Nie, absolutnie nie! PLA to materiał supertrwały, więc wibrator Fuck Green może służyć Ci przez długie lata.
Jeśli jednak stwierdzisz, że jego żywot dobiegł końca, możesz zutylizować go w odpowiednich, kompostowych warunkach. Proste? Proste!
Ten wyjątkowy gadżet jest w 100% wodoodporny - możesz z nim uprawiać figle pod prysznicem lub podczas kąpieli z pianką! Wodoodporność ułatwia także czyszczenie wibratora - wystarczy delikatne mydło i ciepła woda. Polecamy także fajne wegańskie pianki do czyszczenia gadżetów erotycznych marki Wicked.
Do zabawy z gadżetami erotycznymi używaj zawsze lubrykantu. Nadaje doskonały poślizg i sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczna.
Po skończonej zabawie, nie zapomnij wyczyścić zabawki oraz schować jej w zacienione, suche miejsce.
CECHY
Opis
Specyficzne kody
Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.