ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Dlaczego Queer After Gay?

W artykule zmarłego w tym roku Douglasa Crimpa pojawiło się hasło queer before gay, miało odzyskiwać przestrzenie gejowskie z nie do końca wtedy nazwanych przestrzeni queerowych.

My chcemy pokazać sytuację odwrotną – prezentować twórców, którzy nie mają miejsca w świecie zdominowanym przez twórczość gejowską i poruszać tematy ważne dla innych literek środowiska LGBTQIAP+.

Zin wydany w nakładzie 1000 sztuk podczas Sąsiedztwa: granice bliskości w Scenie Roboczej w Poznaniu. Całkowity dochód ze sprzedaży Zina, zostanie przekazany na wydruk kolejnych numerów!

Opis

Zin powstał w ramach akademii „Sąsiedztwo - granice bliskości” i dostępny jest w wielu instytucjach kultury w całej Polsce.

Premiera zina odbyła się podczas finału akademii - podczas wystawy „Queerowy Demontaż”, zaraz po tym dystrybuowany był na poznańskim Marszu Równości.

Głównym założeniem było zaistnienie queerowej sztuki i twórczości osób queerowych w przestrzeni publicznej.

Wybierając twórców i ich prace zależało nam na odpowiedniej reprezentacji twórców ze względu na ich tożsamość jak i temat.

Szczegóły produktu

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password