Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ
  • ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ
  • ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ
  • ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ

ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ

Queer After Gay
40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Dlaczego Queer After Gay?

W artykule zmarłego w tym roku Douglasa Crimpa pojawiło się hasło queer before gay, miało odzyskiwać przestrzenie gejowskie z nie do końca wtedy nazwanych przestrzeni queerowych.

My chcemy pokazać sytuację odwrotną – prezentować twórców, którzy nie mają miejsca w świecie zdominowanym przez twórczość gejowską i poruszać tematy ważne dla innych literek środowiska LGBTQIAP+.

Zin wydany w nakładzie 1000 sztuk podczas Sąsiedztwa: granice bliskości w Scenie Roboczej w Poznaniu. Całkowity dochód ze sprzedaży Zina, zostanie przekazany na wydruk kolejnych numerów!

ZIN QUEER AFTER GAY: QUEEROWY DEMONTAŻ

40,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 4 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Zin powstał w ramach akademii „Sąsiedztwo - granice bliskości” i dostępny jest w wielu instytucjach kultury w całej Polsce.

Premiera zina odbyła się podczas finału akademii - podczas wystawy „Queerowy Demontaż”, zaraz po tym dystrybuowany był na poznańskim Marszu Równości.

Głównym założeniem było zaistnienie queerowej sztuki i twórczości osób queerowych w przestrzeni publicznej.

Wybierając twórców i ich prace zależało nam na odpowiedniej reprezentacji twórców ze względu na ich tożsamość jak i temat.

CECHY

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: