Darmowa przesyłka kurierem  

PREZERWATYWY MAXI GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Potrzebujesz więcej przestrzeni do zabawy? Sięgnij po wegańskie prezerwatywy marki Glyde w rozmiarze Maxi.

Prezerwatywy Glyde Maxi mają większy rozmiar: szerokość 56 mm i długość 190 mm. Choć cienkie i niemal niewyczuwalne na skórze, są wyjątkowo wytrzymałe i bezpieczne.

Glyde Maxi to prezerwatywy odpowiednie dla wegan. Posiadają Certyfikat Towarzystwa Wegańskiego, który gwarantuje, że do ich produkcji nie użyto żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego, w tym kazeiny, czyli białka mleka krowiego.

Prezerwatywy Glyde Maxi są przyjemne w dotyku i jedwabiście miękkie, mają wygodny cylindryczny kształt ze zbiorniczkiem, są lubrykowane, a do tego nie posiadają zapachu czy smaku.

PREZERWATYWY MAXI GLYDE

45,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 2 w magazynie!

Glyde to kondomy XL dla ludzi, którzy chcą cieszyć się seksem w zgodzie ze swoją filozofią życia.

Te wegańskie, etyczne i przyjazne dla środowiska prezerwatywy powstają bez użycia kazeiny, czyli białka pochodzenia zwierzęcego. Posiadają odpowiedni certyfikat, który gwarantuje, że są odpowiednie dla wegan.

Jak powstają? Do ich produkcji używa się naturalnego malezyjskiego lateksu oraz wyciągu z ostu. Prezerwatywy Glyde nie posiadają środków plemnikobójczych, talku, parabenów – są bezpieczne również dla osób, które cierpią na alergie albo mają wrażliwą skórę.

Jedwabiste w dotyku, prawie niewyczuwalne, nawilżone bezpiecznym lubrykantem,  zapewniają komfort i niczym nieskrępowaną przyjemność. Glyde Maxi charakteryzują się większym rozmiarem – mają 56 mm szerokości i 205 mm długości.

Są idealne dla tych mężczyzn, którzy potrzebują nieco więcej miejsca, żeby czuć się komfortowo w trakcie zabawy. W opakowaniu znajdziesz aż 10 sztuk kondomów w cylindrycznym kształcie ze zbiorniczkiem.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

glyprezmax

Opis

Kolor
Transparentne
Rozmiar
Szerokość 56 mm, długość 190 mm, grubość: 0,062 mm
Opakowanie
10 sztuk
Dodatkowe:
Wegańskie, duże
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: