Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

10% zniżki na produkty ROMP z kodem: PRIDEMONTH

SMUCIKOŃ KOSZULKA UNISEX LULA PINK x JACEK STRAMIK
  • SMUCIKOŃ KOSZULKA UNISEX LULA PINK x JACEK STRAMIK
  • SMUCIKOŃ KOSZULKA UNISEX LULA PINK x JACEK STRAMIK

SMUCIKOŃ KOSZULKA UNISEX LULA PINK x JACEK STRAMIK

Lula Pink with Love
90,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Lubicie stand-up? Kojarzycie Jacka Stramika? Jeśli tak, nie smućcie konia i łapcie koszulkę!

Koszulka stworzona dla zwolenników i zwolenniczek twórczości stand-upowej Stramika. Wszyscy, którzy znają tę twórczość, kojarzą słowo "smucikoń", które jak wirus rozniosło się po internetach.

Koszulki typu oversize dostępne są w rozmiarach S, M, L i XL.

Projekt specjalnie dla Luli stworzyła graficzka i artystka wizualna Rozalia Paszkiewicz.

SMUCIKOŃ KOSZULKA UNISEX LULA PINK x JACEK STRAMIK

90,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rozmiar :
Kolor :
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 3 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Nie smuć konia, smucikoniu pier.olony!

„Smucikoń to jest chyba wyższy poziom metafory” – mówił w swoim programie Kuba Wojewódzki. „Tak, to jest człowiek, który po prostu zastanawia się zbyt mocno chyba nad tym światem, jest trochę filozofem, ale też taki, który zamęcza konia, cały czas gada o swoich depresjach” – potwierdził Jacek Stramik.

Słowo rozpopularyzowane za sprawą działalności stand-upowej i pisarskiej Jacka Stramika zaraża, zostaje, ułatwia nazywanie smucikońskiego stanu i smucikońskiej postawy wobec życia. Teraz obecny jeszcze wyraźniej dzięki wysokiej jakości bawełnianym koszulkom uszytym w Polsce!

Kolaboracja komika i Luli Pink przyniosła projekt autorstwa Rozalii Paszkiewicz, składający się z przedrukowanego podpisu Jacka Stramika „Smucikoń” i urokliwego konia.

Koszulki te wolne są od stereotypów płciowych. Na każdym wyglądają doskonale. Rozmiary są trzy, dostosowane do każdego typu sylwetki: M = S/M, L=M/L, XL= L/XL.

Na prośbę fanek, które preferują koszulki nieco bardziej przylegające do ciała, wprowadziliśmy taliowany model w rozmiarze S.

Nie ma co smucić konia…

CECHY

Opis

Materiał
bawełna 100%
Rozmiar
szerokość/długość: S 44/64 cm M/51/71 L/56/74 XL/60/78
Dodatkowe:
Koszulki zaprojektowane i uszyte w Poznaniu
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: