Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem na terenie Polski 

KUBECZEK MENSTRUACYJNY JIMMYJANE INTIMATE CARE

79,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Kubek menstruacyjny Jimmyjane to ekologiczna i nowoczesna odpowiedź na dziesiątki środków higienicznych, jakie co miesiąc używasz i wyrzucasz!

Kubek menstruacyjny JimmyJane jest zaprojektowany tak, żeby z jednej strony idealnie przylegać do ścianek, z drugiej – nie zasysać się i łatwo wysuwać ze środka. 

Produkt wykonany jest z wysokogatunkowego, elastycznego silikonu medycznego w modnym fioletowym kolorze, absolutnie bezpiecznego w kontakcie z błonami śluzowymi.

Kubek menstruacyjny jest poręczny, można go nosić w torebce. Między użyciami zaleca się jego przechowywanie w dołączonym do kompletu, bawełnianym woreczku.

KUBECZEK MENSTRUACYJNY JIMMYJANE INTIMATE CARE

79,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 3 w magazynie!

Wiemy, że Twój styl życia jest wymagający – ciągle w ruchu,zawsze zajęta. Dlatego chcemy o Ciebie zadbać. Nie tylko wtedy, kiedy Twoje ciało domaga się pieszczot i przyjemności, ale też w te dni, kiedy szczególnie zależy Ci na komforcie i higienie.

Idealnym wyborem dla Ciebie będzie kubek menstruacyjny JimmyJane, zaprojektowany z troską o Twoją wygodę. Wykonany z najwyższej jakości, w 100% bezpiecznego silikonu klasy medycznej, jest elastyczny i wkłada się go na miejsce bez trudu – wystarczy go zwinąć i zaaplikować podobnie, jak klasyczny tampon.

Ma kształt dzwonka, który zajmuje stabilną pozycję wewnątrz Twojego ciała i dopasowuje się do niego tak, że o żadnym przeciekaniu nie może być mowy.

Dzięki specjalnym otworkom w swojej gładkiej powierzchni, kubeczek nie zasysa się i jest dziecinnie łatwy w usunięciu. Po maksymalnie 12 godzinach wystarczy go wyjąć, usunąć jego zawartość, dokładnie umyć w środku antybakteryjnym i włożyć z powrotem.

W ten ekologiczny sposób zmniejszasz ilość wyrzucanych na śmietnik odpadków higienicznych, a do tego praktycznie zapominasz o tym, że masz okres.

Między użyciami swój  możesz przechowywać w kubeczek menstruacyjny w higienicznym woreczku przepuszczającym powietrze i odprowadzającej wilgoć bawełny.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: