Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Sprawdź nasze PROMOCJE | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! | Niespodzianka do zakupów 500+

ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO GADŻETÓW TOY CLEANER KIOTOS

59,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Wibrator jest jedną z tych rzeczy, bez których nie ruszyłabyś się/nie ruszyłbyś się na bezludną wyspę? W Twoim survivalowym arsenale nie może zabraknąć także Kiotos Toy Cleaner, płynu do czyszczenia akcesoriów erotycznych!

To preparat składający się z wody i skutecznych składników przeciwdziałających namnażaniu się bakterii oraz grzybów. Zwiększa bezpieczeństwo użytkowania wibratorów czy masażerów, dbając o Twoje zdrowie intymne.

Zabawkę po użyciu wystarczy spryskać preparatem, odczekać minutę i wysuszyć czyszczoną powierzchnię. Gotowe!

Płyn Kiotos Toy Cleaner dostępny jest w wygodnej i pojemnej buteleczce ze spryskiwaczem.

ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO GADŻETÓW TOY CLEANER KIOTOS

59,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 2 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Kiotos Toy Cleaner to bardzo skuteczny w działaniu płyn do czyszczenia zabawek erotycznych na bazie wody.

Lekka, ale skoncentrowana formuła pozwala szybko wyczyścić dokładnie powierzchnię akcesoriów erotycznych, również z delikatnego silikonu medycznego, lateksu, gumy czy szkła.

Zastosuj preparat po erotycznym uniesieniu, żeby zminimalizować ryzyko zbierania się na nich bakterii czy grzybów i zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Wystarczy spryskać produktem Kiotos Toy Cleaner gadżet, odczekać minutę, a następnie poczekać, aż całkowicie wyschnie. Dużą zaletą tego płynu jest wygodna w użyciu buteleczka z atomizerem o pojemności 150 ml.

Zadbaj o swoje stymulatory, wibratory, dilda i różdżki masujące, a będą Ci służyć dłużej i lepiej! W składzie produktu znajdują się wyjątkowo efektywne, a jednocześnie delikatne środki powierzchniowo czynne.

Pamiętaj, żeby po jego zastosowaniu zawsze dokładnie umyć ręce, a butelkę Kiotos Toy Cleaner trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt jest odpowiedni do czyszczenia zarówno damskich, jak i męskich akcesoriów intymnych.

CECHY

Opis

Pojemność
150 ml

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: