Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

PALMCAPS NAKŁADKI DO MASAŻERA PALMPOWER
  • PALMCAPS NAKŁADKI DO MASAŻERA PALMPOWER
  • PALMCAPS NAKŁADKI DO MASAŻERA PALMPOWER

PALMCAPS NAKŁADKI DO MASAŻERA PALMPOWER

PalmPower
38,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

O nie! Nasadka z Twojego masażera PalmPower zaginęła lub została uszkodzona? Nic straconego. Możesz ją zastąpić jedną z nakładek PalmCaps.

PalmPower BMS Factory to jeden z najpopularniejszych w Europie masażerów intymnych typu różdżka. Duża moc, wysoka jakość, obrotowa główka, wymienne końcówki, czy można by chcieć czegoś więcej od masażera?

Jest wielofunkcyjny – w zależności od potrzeb lub ochoty możesz go używać do masażu bądź zmienić jego obrotową główkę na jedną z kilku dostępnych, także w naszym sklepie, nakładek.

Nakładki PalmCaps do masażera PalmPower z różowego silikonu medycznego posłużą jako zamiennik w przypadku zagubienia, uszkodzenia wersji podstawowej. A może postanowisz pożyczyć swój masażer bliskiej Ci osobie?

PALMCAPS NAKŁADKI DO MASAŻERA PALMPOWER

38,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Jedwabisty silikon sprawia, że masażer sunie miękko po ciele, doprowadzając Cię na szczyty rozkoszy.

Nic dziwnego, że PalmPower to numer 1 wśród podobnych produktów na europejskim rynku. Jest intuicyjny, designerski i wytrzymały. Zaletą tej wyjątkowej różdżki są także wymienne końcówki, dostępne w kilku odsłonach.

PalmCaps to klasyczna nakładka, która posłuży jako zastępstwo dla podstawowej wersji w przypadku zgubienia lub uszkodzenia jej.

Nakładki PalmCaps wykonane są z bezpiecznego silikonu medycznego, są jedwabiście gładkie, miękkie i higieniczne.

Dzięki możliwości zakupu zapasowych nakładek PalmCaps, podczas erotycznych uniesień możesz martwić się wyłącznie o swoją przyjemność!

CECHY

palmcaps

Opis

Materiał
Silikon medyczny
Bezpieczny dla ciała
Tak
Otrzymasz
2 nakładki palmcaps

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Może spodoba Ci się również

Mogą Ci się spodobać:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: