Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

KULKI GEJSZY NOIRE FONTAINE BOULES ARDENTES MINI
  • KULKI GEJSZY NOIRE FONTAINE BOULES ARDENTES MINI
  • KULKI GEJSZY NOIRE FONTAINE BOULES ARDENTES MINI

KULKI GEJSZY NOIRE FONTAINE BOULES ARDENTES MINI

Noire Fontaine
158,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Rozkoszna siłownia dla Twojej cipki: kulki gejszy Boules Ardentes Mini 

Boules Ardentes Mini składa się aż pięć kul o różnej wadze oraz dwóch uprzęży, które tworzą idealny, progresywny zestaw do ćwiczenia mięśni Kegla.

Każdy element zestawu Boules Ardentes Mini wykonany jest z przebadanego materiału najwyższej jakości: hipoalergicznego silikonu medycznego klasy premium.

Kulki gejszy belgijskiej marki Noire Fontaine możesz nosić podczas wykonywania codziennych czynności, łącząc przyjemne z pożytecznym.  

KULKI GEJSZY NOIRE FONTAINE BOULES ARDENTES MINI

158,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Kolor :
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 4 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Trening z kulkami gejszy Boules Ardentes Mini zagwarantuje Ci mocniejsze orgazmy i zdrowie intymne!

Noire Fontaine to belgijska marka, która łączy erotykę z filozofią wellness. Holistyczne podejście do przyjemności motywuje projektantów tego przedsiębiorstwa do poszukiwania najbardziej przyja-znych ciału, najprostszych w obsłudze akcesoriów, służących ludzkiej rozkoszy.

Sama nazwa Noire Fontaine nawiązuje do ludowej baśni o pięknej kobiecie znanej z opowiadania zmysłowych i za-inspirowanych naturą opowiadań oraz z przygotowywania z ziół i czystej wody mikstur, które zbliżały do siebie kochanków i o której do dziś krążą legendy. Tak samo naturalne i zgodne z rytmem ludzkich ciał są gadżety erotyczne belgijskiej marki, takie jak Boules Ardentes Mini.

To nowoczesna interpretacja klasycznych kulek gejszy, których używa się do intymnego treningu mięśni dna miednicy, polecanego przez fizjoterapeutów i ginekologów. Takie ćwiczenia gwarantują same korzyści: mniejsze problemy ze zdrowiem, bolesnością menstruacji czy wracaniem do formy po porodzie, ale też zwiększenie przyjemności podczas seksu.

W wersji Noire Fontaine Boules Ardentes Mini znajdziesz aż pięć kul o różnej wadze (25 g, 35 g, 45 g, 55 g i 65 g) w kolorach od białego, przez kilka tonacji szarego aż po czarny. Wszystkie pokryte są niezwykle miękkim w dotyku i bezpiecz-nym dla ciała silikonem klasy medycznej o hipoalergicznych właściwościach i posiadają w środku obciążenie, które porusza się swobodnie, reagując na każdy ruch Twojego ciała.

W zależności od zapotrzebowania i stopnia zaawansowania w treningu mięśni Kegla, możesz je nosić w dowolnej kombinacji: jedną albo dwie naraz (dwie cięższe, dwie lżejsze albo jedną ciężką i jedną lekką).

Wystarczy zamontować je w specjalnej, ultragładkiej uprzęży silikonowej. W jej aplikacji wewnątrz ciała pomoże końcówka w kształcie subtelnego stożka, a wyjęcie ułatwi specjalne zakończenie w formie pętelki.

Humor z kolei poprawi niezawodnie motyw serduszka, dodający uroku temu niezwykłemu gadżetowi. Kule gejszy belgijskiej marki Noire Fontaine możesz nosić tak długo, jak tylko potrzebujesz, podczas codziennych zajęć czy spaceru.

CECHY

Opis

Kolor
Czarno-białe
Materiał
Silikon
Waga
25 g, 35 g, 45 g, 55 g i 65 g

Specyficzne kody

ean13
5425015651590
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: