WIBRATOR "JAJECZKO" STEROWANY SMARTFONEM JIVE WE VIBE

379,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Jive to najnowszy produkt w ofercie We-Vibe, dzięki któremu termin „ukryte pragnienia” zostanie na zawsze wymazany ze słowników frazeologicznych.

Jeżeli myślisz, że jest to tylko kolejna ładna zabawka to jesteś w błędzie. Bardzo w błędzie. Będziesz krzyczeć z rozkoszy, gdy tylko Jive pokaże Ci co potrafi.

Sterowany aplikacją mobilną We-Connect Jive rozpieści wnętrze Twojej cipki dziesięcioma rodzajami głębokich i przeszywających całe ciało wibracji, trafiając prosto w punkt. Punkt G.

Urządzenie zostało stworzone przez Specjalistów Rozkoszy, którzy używając wiedzy pradawnej i najnowszej technologii stworzyli produkt, który odmieni oblicze seksu i uszczęśliwi Twoją cipkę.

Opis

Jive jest niesamowicie wygodny - dobrze wyprofilowany i wykonany z jedwabiście gładkiego, bezpiecznego dla Twojego ciała silikonu. Został zaprojektowany z myślą o długich chwilach przyjemności w domu lub poza nim. Elastyczna łodyga dopasowuje się do kształtów ciała.

Jego niepowtarzalny design oprócz radości cielesnych ucieszy twoje oko. Jive posiada wiele talentów – 10 rodzajów wibracji, którymi można dowolnie żonglować, rozkoszując się potężną mocą wibratora, który bez użycia rąk potrafi zrobić z punktem G rzeczy, których żaden partner jeszcze nie uczynił. Punkt G jest jednym z najwrażliwszych miejsc erogennych, skrytych w Twoim ciele, dotarcie tam i wzbudzenie rozkoszy jest nie lada wyzwaniem.

Jive jest sterowany zdalnie za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne We-Connect. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a instalacja zajmuję kilka sekund. Możesz używać jej na swoim smartfonie albo zainstalować ją na urządzeniu mobilnym swojego partnera / partnerki i tym dać im władzę nad Twoją dziurką. Po zainstalowaniu pozostaje Wam już tylko grzeszyć.

Mamy nadzieję, że obszar Waszej wyobraźni jest nieskończony. W przypadku Jive'a ograniczać Was będzie jedynie fantazja. Przestrzeń nie będzie już przeszkodą , podobnie jak czas – przynajmniej według najnowszych odkryć fizyki. Więc wyruszaj na podbój, bo nie ważne czy zwiedzasz ruiny starożytnego miasta, czyścisz wannę, a może jesteś na spotkaniu zarządu swojej świetnie prosperującej firmy - rozkosz jest na wyciągnięcie jednego palca.

Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem wibratora pokryć jego powierzchnię niewielką ilością lubrykantu na bazie wody. Produkt jest w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Szczegóły produktu

Kolor
Niebieski
Materiał
Silikon klasy medycznej
Rozmiar
9,2 x 6,4 x 3,6 mm
Wodoodporność
100% wodoodporny
Wibracje
10 rodzajów wibracji
Czas ładowania
1,5 h
Czas pracy
2 h
Otrzymasz
1 wibrator jajeczko. kabel USB, bezpłatną aplikację do pobrania na telefon

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password