DILDO PUNKTU G Z RÓŻOWEGO KWARCU LA GEMMES G CRUVE

499,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Jeśli chcesz odkryć drzemiącą w Tobie energię seksualną, złap w rękę różdżkę z różowego kwarcu do pieszczot punktu G. Niech dzieje się magia!

Dildo La Gemmes ze szlachetnego kryształu do masażu punktu G ma dwie ważne zalety: z jednej strony działa w nim moc kwarcu, z drugiej – przemyślany, ergonimiczny kształt, ułatwiający odkrywanie najwrażliwszych sfer Twojego spragnionego czułości wnętrza.

Dildo z różowego kwarcu jest wykonywane ręcznie z naturalnego kamienia, jest w 100% bezpieczne, nie zawiera chemikaliów ani parabenów. Zamiast baterii, do jego użycia wystarczy fantazja!

Czerp garściami z mocy różowego kwarcu, który wpływa na współodczuwanie, zwiększa wrażliwość, poczucie harmonii.

Opis

Pokochaj orgazmiczne właściwości różowego kwarcu. Nie bez przyczyny ten wyjątkowy minerał nazywany jest "kamieniem miłości"!

Świat na nowo przypomina sobie o drzemiących w kamieniach szlachetnych mocach. Otocz się nimi i korzystaj z ich energetycznych właściwości na co dzień, ale także w sypialni.

Każdy kamień naturalny wytwarza pole elektromagnetyczne, które holistycznie oddziałuje na nasze ciało, umysł i emocje. Do kolekcji akcesoriów intymnych Luli Pink  dołączyłyśmy te wykonane z kwarcu różowego, ponieważ od starożytności minerał ten utożsamiany jest z kobiecą energią. pasją oraz miłością. Wierzymy, że stanowią świetne narzędzie do zbudowania miłosnej więzi z samą sobą.

Kontakt z różowym kwarcem sprawi, że osiągniesz większy spokój, ale też zharmonizujesz się ze światem, poprawisz relacje z partnerką lub partnerem, lepiej zrozumiesz, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie i życia. 

Kryształowe dildo La Gemmes z różowego kwarcu poprawia nastrój samym wyglądem, a już obcowanie z nim poprzez dotyk korzystnie wpływa na Twoje pole energetyczne, ale tak naprawdę służy przede wszystkim głęboko odczuwanej przyjemności płynącej ze stymulacji punktu G  podczas ekscytujących sesji samomiłości.

Dzięki częstym, regularnym pieszczotom pochwy uwolnisz się od napięcia, odkryjesz głębsze i intensywniejsze orgazmy, rozbudzisz swoją seksualność lub odzyskasz ją na nowo - dla siebie oraz osób, z którymi dzielisz życie intymne. Ponadto masaż punktu G kryształową różdżką poprawia krążenie krwi, poprawia nawilżenie pochwy oraz minimalizuje bóle menstruacyjne.

Zaokrąglona końcówka dildo La Gemmes doskonale sprawdzi się także podczas stymulacji łechtaczki oraz masażu całego ciała. Możesz z niej korzystać samodzielnie lub wraz z bliską Ci osobą.

Dildo punktu G wykonane jest ręcznie, z czystego różowego kwarcu bez żadnych szkodliwych domieszek - chemikaliów, silikonu czy parabenów. Ma 17,5 cm długości oraz 5 cm średnicy, dzięki czemu daje dobre uczucie wypełnienia, ale nadaje się też dla młodych i mniej doświadczonych osób.

Ekskluzywny wygląd i dodatkowy, elegancki woreczek do przechowywania czynią z tego kamiennego dildo idealny prezent – dla siebie, przyjaciółki czy członkini rodziny, która pragnie odzyskać swoją kobiecą siłę.

Szczegóły produktu

Kolor
transparentny/różowy
Materiał
Kamień naturalny, różowy kwarc
Rozmiar
17.5 x 5 cm

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password