PALMSENSUAL NAKŁADKA NA MASAŻER PALMPOWER

75,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Różdżka masująca to za mało? Z myślą o urozmaiceniu erotycznych zabaw, projektanci marki BMS Factory przygotowali innowacyjne nakładki 2w1.

Palm Power od BMS Factory może być nowoczesnym gadżetem do relaksującego masażu lub wibratorem, który dokładnie trafia w punkt. Wszystko zależy od wymiennej nakładki, którą zakupisz w zestawie.

Zestaw nakładek PalmSensual do różdżki masującej Palm Power to wyprodukowane z silikonu medycznego końcówki o fantazyjnym kształcie, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających i pomysłowych użytkowników.

Palm Below - Zaokrąglona, elastyczna szyjka idealnie trafia w punkt G. Palm Dual - Podwójne zakończenie pozwala na stymulację zarówno punktu G, jak i łechtaczki.

Opis

Zestaw nakładek Palm Sensual do masażera Palm Power to 2 główki, które trafiają zawsze trafiają w punkt!

Masażer PalmPower w kształcie różdżki marki BMS Factory to jeden z prawdziwych bestsellerów na rynku gadżetów erotycznych. Poręczna, trwała, supermocna, magiczna różdżka pieści zmysły jak żadna inna.

Obrotowa silikonowa nakładka może zostać zastąpiona jedną z kilku sprytnych, dostępnych w zestawie nakładek. Każda z nich spełnia inną funkcję. Obie wykonane są silikonu medycznego, bez ftalanów.

Zestaw PalmSensual to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Miękko sunie po ciele, a pomysłowo wygięte wypustki trafiają tam, gdzie powinny, od łechtaczki po punkt G.

Palm Below - Przemyślany kształt zapewnia rozkoszną stymulację punktu G. 

Palm Dual - Podwójne zakończenie pieści jednocześnie punkt G oraz łechtaczkę.

Pamiętaj, że możliwości nakładek są nieograniczone – masażera z końcówkami PalmSensual możesz używać na wiele sposobów, za każdym razem realizując swoje najskrytsze, erotyczne fantazje.

Szczegóły produktu

Materiał
Silikon medyczny
Wodoodporność
Tak
Bezpieczny dla ciała
Tak

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password