BON PODARUNKOWY / VOUCHER NA ZAKUPY W BUTIKU LULI PINK

100,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Rodzaj

Szukasz pomysłu na seksowny prezent, ale wybór produktów w bezwstydnym butiku Luli wywołuje u Ciebie zawrót głowy?

Rozumiemy to doskonale, same chciałybyśmy obdarować Was wszystkim po trochu - gadżetami erotycznymi, kosmetykami czy Kinky akcesoriami!

Przede wszystkim chcemy dać Wam możliwość swobody w poszukiwaniu rozkoszy, dlatego przygotowaliśmy bony podarunkowe!

Vouchery o wartości 100 zł i 200 zł możecie mieć już dziś.

Opis

Chcę takie coś, no wiesz co... Jeśli nie masz pojęcia co, a zależy Ci na szczęściu bliskiej osoby, kup jej voucher Luli Pink!

Do wyboru są bony zakupowe o wartości 100 zł i 200 zł. Obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać otrzymaną sumkę jednorazowo lub przy okazji kilku wizyt w wirtualnym butiku Luli Pink.

Jak to działa? Wybierasz bon, opłacasz zamówienie. Po chwili, na Twoim mailu ląduje kupon z niepowtarzalnym kodem. Proste? Proste.

Kochajcie się bezwstydnie i dokładnie tak jak lubicie.

Szczegóły produktu

Otrzymasz
PDF z kodem promocyjnym

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password