PACKA DO KLAPSÓW COLLECTION BETTIE PAGE

169,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

W Twoim łóżku ktoś był bardzo, bardzo niegrzeczny… Daj tej niesfornej osobie klapsa!

Ta elegancka packa do klapsów wyniesie Twoje łóżkowe zabawy na zupełnie nowy poziom.

Możesz delikatnie jeździć nią po ciele partnera/partnerki w ramach gry wstępnej lub dodać swoje nowe cacko do BDSM-owej kolekcji! 

Packa do klapsów z ikoną popkultury i królową erotyki z pewnością zainspiruje Cię do odgrywania wielu niegrzecznych scen!

Opis

Weź lekcje BDSM z seksowną Bettie Page i tak jak ona czuj się świetnie w swoim ciele! Jeśli nie, to chyba trzeba Cię zbić!

Ta całkiem spora paletka ( jej łączna długość to prawie 32 cm) idealnie pokryje powierzchnie całej Twojej pupci, kiedy będziesz prosić o więcej klapsów!

Takie packi kryją w sobie ogromny potencjał na podniecającą zabawę. Miejscowy ból przeszywa rozkosznie całe ciało, a przy mocniejszych klapsach, na skórze mogą pojawić się wściekle czerwone miłosne ślady. Oglądanie na drugi dzień w lustrze seksownych, zaczerwienionych miejsc może być niezwykle przyjemne, a problemy z siadaniem nie dadzą Ci zapomnieć o wczorajszych harcach…

Ból może być naprawdę przyjemny. Pamiętajcie jednak, aby przed takimi zabawami ustalić pewne zasady. Nie chcesz przecież przekroczyć granic swojego partnera/partnerki, kiedy on sobie tego nie życzy. Baw się bezwstydnie, ale zawsze bezpiecznie!

Szczegóły produktu

Materiał
Ekoskóra
Rozmiar
31,7 cm (uchwyt ok. 10 cm, packa: 17,8 x 12,7 cm)
Dodatkowe:
Kartka kolekcjonerska i breloczek w prezencie

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password