Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

Lista produktów wg marki Big Teaze Toys

Założona w 1997 r. przez Tony'ego Levine'a marka Big Teaze Toys zajmuje się projektowaniem i produkcją produktów dla dorosłych. Celem jest tworzenie zabawnych i innowacyjnych gadżetów erotycznych, takich jak najbardziej znana kaczuszka I Rub My Duckie®. Jest to linia wodoodpornych, osobistych masażystów przebranych za ikonę zabawy, gumową kaczkę do kąpieli.

W ofercie marki znajdziesz pomysłowe i zabawne stymulatory łechtaczki oraz wibratory króliczki. Zapewnienie zabawy i przyjemności jest jednak tylko częścią misji marki, która wierzy również w bezpieczeństwo. W tym celu wszystkie zabawki Big Teaze są testowane laboratoryjnie i spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i są całkowicie wolne od lateksu, ftalanów i metali ciężkich. 

Pokaż więcej 4 produkty.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: