Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki Perfect Fit

Amazing is Our Standard! Marka specjalizująca się w produkcji gadżetów erotycznych dla transmężczyzn.

Założona w 2011 roku, kierowana przez projektanta i dyrektora generalnego Steve'a Callow, marka Perfect Fit z Florydy jest producentem innowacyjnych produktów do zdrowia seksualnego.

Dzięki zastrzeżonym materiałom, takim jak SilaSkinTM i PF BlendTM, oraz zespołom inżynieryjnym w USA i Kanadzie, marka Perfect Fit zaprojektowała jedne z najbardziej unikalnych zabawek erotycznych dostępnych na rynku.

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

STROKER ŁECHTACZKI PERFECT FIT KISS X BUCK ANGEL

Buck Angel rekomenduje: ta zabawka to najskuteczniejszy sposób na orgazm transpłciowej osoby, która chce zabawić się ze swoją łechtaczką jak prawdziwy facet!

Perfect Fit Brand Kiss X Stroker to wyjątkowy stymulator łechtaczki, który jest odpowiedzią na potrzeby transmężczyzn, którzy nie przechodzą medycznej tranzycji płci lub są na wczesnym etapie HTZ.

Mniejszy (w stosunku do strokera Buck-off) wlot zabawki pozwala skuteczniej objąć łechtaczkę i zapewnić jej solidną dawkę zasysającej stymulacji.

Unikatowy stroker FTM wykonany jest z wysokiej jakości, opatentowanego elastomeru SilaSkin, który jest niezwykle elastyczny, gładki i bezpieczny dla ciała.

110,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: