Darmowa przesyłka kurierem | - 10% na produkty LGBTQIA 

Lista produktów wg marki Perfect Fit

Amazing is Our Standard! Marka specjalizująca się w produkcji gadżetów erotycznych dla transmężczyzn.

Założona w 2011 roku, kierowana przez projektanta i dyrektora generalnego Steve'a Callow, marka Perfect Fit z Florydy jest producentem innowacyjnych produktów do zdrowia seksualnego.

Dzięki zastrzeżonym materiałom, takim jak SilaSkinTM i PF BlendTM, oraz zespołom inżynieryjnym w USA i Kanadzie, marka Perfect Fit zaprojektowała jedne z najbardziej unikalnych zabawek erotycznych dostępnych na rynku.

2 produkty.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

STROKER FTM BUCK-OFF BUCK ANGEL PERFECT FIT

Wszyscy kochamy masturbację, jednak nie wszyscy wyglądamy tak samo, dlatego potrzebujemy zróżnicowanych gadżetów erotycznych! 

Przechodzisz korektę płci z żeńskiej na męską? Sięgnij po nowoczesny masturbator, który zapewni Ci niezwykłe przeżycia - gwarantuje to sam Buck Angel, transpłciowy aktywista, projektant gadżetów erotycznych oraz aktor filmów porno.

Gadżet erotyczny posiada prążkowane wnętrze, które gwarantuje efekt zasysania łechtaczki i przeciwdziała dysforii w trakcie masturbacji.

Stoker Buck-off wykonany jest z elastycznego, nowoczesnego tworzywa sztucznego o gładkiej i bezpiecznej dla ciała strukturze.

99,00 zł Cena podstawowa 110,00 zł Cena

STROKER ŁECHTACZKI PERFECT FIT KISS X BUCK ANGEL

Buck Angel rekomenduje: ta zabawka to najskuteczniejszy sposób na orgazm transpłciowej osoby, która chce zabawić się ze swoją łechtaczką jak prawdziwy facet!

Perfect Fit Brand Kiss X Stroker to wyjątkowy stymulator łechtaczki, który jest odpowiedzią na potrzeby transmężczyzn, którzy nie przechodzą medycznej tranzycji płci lub są na wczesnym etapie HTZ.

Mniejszy (w stosunku do strokera Buck-off) wlot zabawki pozwala skuteczniej objąć łechtaczkę i zapewnić jej solidną dawkę zasysającej stymulacji.

Unikatowy stroker FTM wykonany jest z wysokiej jakości, opatentowanego elastomeru SilaSkin, który jest niezwykle elastyczny, gładki i bezpieczny dla ciała.

99,00 zł Cena podstawowa 110,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: