Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

Lista produktów wg marki Rocks-Off

Rolling Stonesi śpiewali: „I only get my rocks off While I'm dreaming”. To fraza, która bardzo pasuje do brytyjskiego producenta zabawek spełniających marzenia dorosłych dziewczynek i chłopców na całym świecie. Absolutny bestseller marki, wibrator-pocisk RO-80 mm, sprzedał się w ponad 5 milionach sztuk.

Kiedy za fantazjowaniem mają pójść czyny, warto zaopatrzyć się w gadżety, które spełnią najskrytsze marzenia w najlepszym stylu. Właśnie po to 12 lat temu w Wielkiej Brytanii powstała marka Rocks-off, produkująca najchętniej wybierane gadżety erotyczne na świecie. Nowoczesność spotyka się w nich z bezpieczeństwem, ale w centrum uwagi projektantów nadal jest to, co najważniejsze: niczym nie skrępowana, orgazmiczna przyjemność. Służy jej chociażby bestsellerowy produkt Rocks-off, czyli wibrator w kształcie pocisku RO-80mm – to jedna z najbardziej ikonicznych zabawek dla dorosłych wszechczasów.

Pokaż więcej 8 produkty.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: