Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki Motley Crue

Marka zainspirowana twórczością Motley Crue, zespołu z pogranicza glam metalu i hard rocka oferuje zabawki erotyczne zgodne z duchem tej muzyki. Dostarczają mocnych, a przy tym wyjątkowo sensualnych przeżyć. Luksusowe i designerskie, pobudzą wszystkie zmysły.

Jesteś kolekcjonerem erotycznych zabawek, a zwyczajne wibratory już dawno zostawiłeś/zostawiłaś młodszym znajomym? Odkryj świat akcesoriów zainspirowanych muzyką glam metal i hard rock – służą pobudzaniu zmysłu dotyku i wzroku tak skutecznie, jak stymulacji sfer erogennych. Wypróbuj wyjątkowe wibratory w kształcie pocisku i dilda ze szkła borosilikatowego, poszerzając swoją osobistą kolekcję zabawek o prawdziwe skarby.

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

WIBRATOR POCISK TOO FAST FOR LOVE MOTLEY CRUE

Motley Crue posłało Ci kulkę! I to nie byle jaką!

To srebrna kula dla miłośników mocnego metalu i słodkich przeżyć. Prosty, idealnie wyprofilowany kształt skrywa silnik z wibracjami o siedmiu rodzajach i trzech prędkościach. Bo Motley Crue chce dla Ciebie MAKSYMALNYCH doznań!

Dyskretny, prosty, niezawodny! Jak heavy metal! No dobra, heavy metal nie jest dyskretny... To po prostu świetny wibrator, niezależnie od Twoich preferencji i poziomu zaawansowania!

Uważaj jednak Motley Crue jest za szybki na miłość... Pozostają Ci jednak super orgazmy i intensywne doznania. 

69,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: